מהנעשה ברשת

אורה אייזנברג מקריית החינוך אמי”ת עכו- מורה מצטיינת מחוזית

20170220_080446

אורה אייזנברג, מורה לפיזיקה ורכזת מדעים בבית החינוך אמי"ת עכו, התבשרה השבוע כי נבחרה על יד מחוז צפון של משרד החינוך לקבלת פרס החינוך המחוזי בקטגוריית איש חינוך מצטיין.

אייזנברג, ילידת ברית המועצות המתגוררת בעכו ומלמדת מעל 27 שנה , מקדמת את תלמידי בית החינוך למצוינות מדעית החל מתכנית מעברים של תלמידי כתות ו' ועד הגשה לבחינות הבגרות ברמה מוגברת.

בנימוקי הועדה לקבל הפרס נרשם בין השאר :"אורה מובילה בחריצות רבה זה שנים תהליכים פדגוגיים וארגוניים בתחום המדעים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מתרבות ההוראה בבית החינוך. ניכר כי היא משקיעה מאמצים רבים לקידום המדעים בזיקה לצרכי התלמידים תוך הקפדה על קשר אישי, נועם הליכות, ,אחריות , יוזמה ונתינה גם מעבר לחובות המוגדרים".

במהלך השנים קידמה אורה את תלמידיה לעבודות חקר מדעיות, הצלחה רבה במבחני הבגרות  והשתתפות ואף זכיה בתחרויות מדע מחוזיות וארציות.

אורה אייזנברג: "מנהלת מסורה כמו הגב' אתי צברי ,שיודעת להעריך ולמצוא נקודות חוזק של כל מורה ומורה , נותנת  לנו המורים כח להמשיך ולקדם במסירות את התלמידים. אני שמחה על האפשרות בגילי המופלג ללמד בשיטה החדשנית PBL-- למידה מבוססת פרויקטים, ללוות את התלמידים לתחרויות פיזיקה ארציות ולהעניק להם את היכולת לפרוץ ולממש את יכולתם."

אתי צברי, מנהלת קריית החינוך אמי"ת עכו מברכת את אורה על ההישג:" אורה מובילה בבית החינוך תהליכים פדגוגיים מדעיים חדשניים , המתבססים על ניסיונה העשיר בהוראה ובמדעים, ומשמשת דוגמא ומודל למסירות וחדשנות בהוראה לצוות המורים כולו".

כפתור נגישות פתוח