מהנעשה ברשת

 

אות יקיר הנוער לרב עמית אורנבוך מקריית החינוך חמ”ד אמי”ת שדרות

 

 


בטקס שערך השבוע  מינהל חברה ונוער במשרד החינוך בירושלים הוענק אות יקיר הנוער לרב אורנבוך על הקשר המיוחד שיצר עם תלמידיו ועם בוגרי בית הספר לאורך שנים.

את האות קיבל הרב אורנבוך במעמד מר אלעד קלימי מ"מ ראש העיר שדרות, מר חגי גרוס ראש מינהל חברה ונוער במשרד החינוך ומר רם זהבי מנהל מחוז  הדרום במשרד החינוך.

בנימוקי הבחירה נכתב כי הרב עמית אורנבוך יצר תוכנית יחודית לחיבור עם בוגרי בית הספר בעיקר בשנתם הראשונה בצבא. בין השאר באמצעות ביקורים בבית החיילים שביניהם, משלוח חבילות לחיילים,  שיחות טלפון שבועיות  והודעות וכן קשר אישי עם החייל ומשפחתו , לימוד בחברותא ועוד.

הרב עמית יצר חיבור יחודי בין התלמידים לבין הבוגרים וכך גם מינף את הקשר להתנדבות ועשיה המכוונת לשירות משמעותי כבר בתיכון.

התוכנית מקיפה את כל מעגלי החיים בבית הספר, בחינוך הבלתי פורמלי ובמשפחה, יחידת הנוער העירונית בעירית שדרות אימצה את התוכנית והרחיבה אותה והיא מיישמת אותה כיום בבית ספר נוסף.

אסף בן דוד מנהל קרית החינוך חמ"ד  אמי"ת שדרות אומר כי הרב עמית הוא דוגמא ומופת  לקשר לתלמידים ולבוגרים אנחנו מאמינים שבית הספר הוא בית שני לתלמידים והרב עמית הצליח להטמיע במערכת את התודעה כי גם הבוגרים הם חלק מהבית"

כפתור נגישות פתוח