מהנעשה ברשת

אלופי הארץ בחשיבה יצירתית: תלמידי ישיבת אמי”ת נתיבות דרור באור עקיבא

 


נבחרת ישיבת אמי"ת נתיבות דרור באור עקיבא זכתה במקום הראשון בקטגוריית 'חשיבה יצירתית' בתחרות הארצית לרובוטיקה YTEK אשר התקיימה בטכניון בחיפה בשבוע שעבר .

באולימפיאדה הארצית YTEK למתמטיקה, חלל ורובוטיקה , השתתפו מאות תלמידים מכל העדות והמגזרים במדינה. בנבחרת אמי"ת נתיבות דרור שותפים התלמידים אליה בר שלום, נועם איפרגן וטוביה יוסף ארביב

במהלך התחרות התלמידים ביצעו תכנות של רובוט חכם המדמה רכב עתידי ללא נהג שנוסע בעזרת חיישנים ותכנות בלבד, והפגינו שליטה בתנועת הרובוט על ידי שילוב של מתמטיקה ופיזיקה. 

נבחרת ישיבת אמי"ת נתיבות דרור הרשימה את השופטים בתפקוד הרובוט ובעבודת צוות וזכו באות הצטיינות בקטגוריית 'חשיבה יצירתית' לתלמידי חטיבת הביניים.

את התלמידים, משתתפי קורס הרובוטיקה בבית החינוך, הנחה וליווה במהלך ההכנות לשלבי התחרות השונים מדריך הרובוטיקה  אורן גוטמן.

ראש הישיבה הרב שרון שער ברך את התלמידים על הזכיה והודה למדריך הרובוטיקה אורן גוטמן על הדחיפה והעידוד :" בישיבת אמי"ת נתיבות דרור שמים דגש רב על ההשקעה במדעני המחר, תוך חתירה מתמדת למצוינות בכל התחומים- חינוכי, ערכי , חברתי ולימודי. אני בטוח כי נכונו לתלמידינו עוד הישגים רבים בהמשך הדרך".

כפתור נגישות פתוח