מהנעשה ברשת

 

התלמידים פנו לטראמפ: “עזור להחזיר את הדר ואת אורון הביתה”

את המכתב ששלחו השבוע לנשיא הנבחר תלמידי בי"ס אמי"ת במודיעין (ע"ש סתקר), הקריאו רפי כהן  וגדעון טוביאס תלמידי כיתה י'  בפתח מירוץ עוז וענווה שנערך בסוף השבוע (ו')בפארק ענבה במודיעין לזכרו של הדר גולדין.

רפי כהן מסביר : "חשבנו איך ניתן לעורר את המדינה ואת העולם להחזיר את הדר ואת אורון הביתה והנשיא הנבחר יכול לפעול ולקדם את הנושא" .

במכתב פנו הנערים לטראמפ וכתבו : "הבטחת להחזיר את ארה"ב לימיה הגדולים. ארה"ב הינה מעצמה עולמית, אם הממשל האמריקאי רק ירצה, יש לו בוודאי מנופים רבים להשפיע על מחבלי החמאס בעזה ולהבהיר להם כי כדאי יהיה להם להשיב את חיילינו הביתה".

הרב איתמר חייקין, המנהל שהיה גם מחנכו ומנהלו של הדר בביה"ס אמי"ת המדעי ברעננה:

"אנו מחנכים את תלמידינו לערבות הדדית בחברה הישראלית, לחשיבה רחבה  ולמנהיגות. פנייתם של התלמידים לנשיא ארה"ב הנבחר מהווה דוגמא  לתחושת החיבור העז שחשים התלמידים עם דמותם של הדר גולדין ואורון שאול, והמחויבות שהם חשים לעשות כל שביכולתם להשיבם לקבר ישראל".

במירוץ ,יוזמת בי"ס אמי"ת מודיעין ,השתתפו בני המשפחה ומאות בני נוער ממודיעין. אביו של הדר, ד"ר שמחה גולדין אמר כי לכל רץ יש את הנקודה שבה הוא עלול להישבר אך אנחנו לא נפסיק לרוץ עד שנצליח להחזיר את הדר הביתה"

הרב איתמר חייקין: " בחרנו בביה"ס לחנך את הבנים לאור דמותו המיוחדת של הדר. זו השנה השלישית בה פועל בביה"ס בית מדרש "עוז וענווה" לזכרו של הדר, בו  לומדים בחברותא ומתוך בחירה תלמידים בוגרים עם צעירים. השם "עוז וענווה" לקוח מצמד מילים אותם רקם על רצועת הנשק שלו ומבטאים את האומץ להיאבק על ערכים בעוז ונחישות יחד עם ענוות אמת. השנה החלטנו להוסיף נדבך נוסף בדמות מרוץ עוז וענוה ה1".

במירוץ השתתפו למעלה מחמש מאות איש שרצו למרחקים של  1.5- 4.5 ק"מ


previous arrow
next arrow
Slider

בתמונות:  שמחה וצור גולדין , המירוץ

כפתור נגישות פתוח