מהנעשה ברשת

 

“אני ואתה ננקה את הכתה”

תלמידי קריית החינוך אמי"ת יהודה בעפולה החליטו שאצלהם בבית הספר- אין אנשים שקופים, ויצאו במבצע של הכרת תודה לעובדי המשק המסורים של בית החינוך.

תחת הכותרת "הכרת הטוב לאדם טוב" החליפו התלמידים את עובדי המשק ליום שלם, במהלכו ניקו ושטפו את כל בית הספר בכדי להקל על העובדים. התלמידים עבדו במרץ רב ובשיתוף פעולה, תוך שהם מביעים את הערכתם לעבודה היומיומית של עובדי המשק.

אוריה לוטאטי, תלמיד בית החינוך שהשתתף במבצע , מסכם: "הבנתי כמה קשה עובדים המנקים שלנו- אני והחברים שלי נזכור את זה מעתה והלאה ונשמור על הניקיון".

בתום הניקיונות התקיים טקס הוקרה בו צוות ההנהלה, אלי ניסנהולץ מנהל הקרייה, אביטל דסה מנהלת חט"ב, חיים בן שטרית מחנך הכיתה, ואוריה לוטאטי נציג התלמידים, הביעו את הערכתם לעובדים וחילקו שי ומכתב תודה לכל עובד.

מנהלת העבודה מרגריטה וסליאייב ציינה ששנים רבות היא עוסקת בתחום ועוד לא נחשפה ליוזמה מבורכת ומרגשת כל כך. היא הודתה לתלמידים והוסיפה שהם ריגשו וחיזקו אותה מאד.

אלי ניסנהולץ, מנהל קריית החינוך אמי"ת יהודה: "המחווה המרגשת של התלמידים- עבודת הניקיון המאומצת והבעת התודה לצוות העובדים - מעידה על טוב לבם, ועל כך שהבינו את משמעותה של הכרת הטוב".

ניקיון 1

כפתור נגישות פתוח