מהנעשה ברשת

בהשרא”ה אמי”תית

 

 

 


לרגל פתיחת שנת הלימודים היגיע ראש העיר בני כשריאל לבית החינוך אמי"ת בנות מעלה אדומים (ע"ש וסרמן) לברך את התלמידות וצוות הנהלה והחינוך בברכת שנת לימודים פוריה.

כשריאל נפגש עם בנות שכבה י"ב , שיבח אותן על קבלת הפנים הלבבית ושוחח עמן לגבי התכניות שלהן לשנה הבאה - כיצד הן מתכננות לתרום לעם ולמדינה בשירות הצבאי או הלאומי.

לאחר מכן המשיך ראש העיר כשריאל, מלווה במנהלת החדשה של בית החינוך רוחמה ווגל והצוות החינוכי לקומת מרחב 'בהשרא"ה' של בית החינוך- ראשי תיבות :  בחירה, העצמה אישית, שיתופיות, רפלקציה אחריות והבניית ידע.

הקומה שופצה ותוכננה מבחינה אדריכלית  בהתאם לרוח מתחם הגוגיה לחדשנות פדגוגית של רשת אמי"ת, ועל פי עקרונות האדריכלות החינוכית המתקדמים , המאפשרים למידה מגוונת ודינאמית של קבוצות בגודל משתנה על פי צרכי הלמידה השונים.

כשריאל בירך את תלמידות שכבת ח' על שינוי הלמידה,  מלמידה פאסיבית ללמידה במרחב בהשרא"ה בה הן לוקחות אחריות ללמידה ולומדות להיות לומדת עצמאית.

ראש העיר איחל לתלמידות שתצלחנה  בלימודיהן ותתפתחנה לנשים עוצמתיות שתורמות לחברה ומובילות אותה.

כשריאל הוסיף ובירך את המנהלת החדשה רוחמה ווגל שתצעיד את בית הספר להצלחות ערכיות ופדגוגיות.

רוחמה ווגל מנהלת בית החינוך: "אני מודה לראש עיריית מעלה אדומים על התמיכה והסיוע במימוש חלומותינו- קידומה של כל בת להצלחה ולמימוש היכולות שלה ".

כפתור נגישות פתוח