מהנעשה ברשת

בוגרים אמי”תיים

 

 


לקראת סיום שנת הלימודים התכנסו בוגרי מחזור י' של ישיבת אמי"ת נחשון מטה יהודה, אשר סיימו את לימודיהם בשנה שעברה, לטקס הענקת תעודות בגרות.

הנהלת הישיבה התבשרה על ידי משרד החינוך לאחרונה כי מעל 96% מהבוגרים הנם זכאים לתעודת בגרות.

**

ביום שישי נפגשו בישיבת אמי"ת נחשון הבוגרים שסיימו לפני שנה את לימודיהם בישיבה לטקס חלוקת תעודות בגרות מרגש. הבוגרים שפזורים בכל רחבי הארץ ותחומי העשייה השונים – ישיבות, מכינות ושירות צבאי - התייצבו יחד עם הוריהם למפגש לימוד ושיח משותף.

לאחר מפגש מרגש בין החברים ועדכונים הדדיים, שיתפו הבוגרים בתחושותיהם כשנה לאחר תום הלימודים בישיבה, וקיבלו צידה לדרך מצוות החינוך ומראש  הישיבה, לקראת המשך דרכם.

הרב מוישי קירשנר רב קהילת הבוגרים ויוזם האירוע סיפר על הפרויקט: " ישיבת אמי"ת נחשון היא מקום שטוב לגדול בו. שאיפתנו היא להמשיך להיות בית גם עבור בוגרינו היקרים, ולהעצים את תחושת השייכות לישיבה על ידי המשך חיבור ולימוד משותף גם לאחר סיום שנות התיכון. אירוע זה הוא חלק מסדרת מפגשי לימוד ושיח שאנו מקיימים עם הבוגרים באמצעותם אנו מקווים להמשיך ולהעמיק את הקשר".

הרב נעם קריגמן, ראש ישיבת אמי"ת נחשון : "ההצלחה בנתוני הזכאות לבגרות היא תוצאה של עבודה מסורה של צוות חינוכי שלא מוותר על אף תלמיד, ומוודא שכל תלמיד ימצה את מלוא הפוטנציאל שלו, מכל הבחינות. החיבור המסור לתלמידים איננו מסתיים עם תום הלימודים ועם קבלת תעודת הבגרות, אלא רק ממשיך ומתעצם."

בשנים האחרונות מובילה ישיבת אמי"ת נחשון תכנית חדשנית - "פרדס", ללמידה חדשנית רב תחומית שבה במקום בכיתות  לומדים במרחבים חדשניים המעוצבים על פי עקרונות האדריכלות הפדגוגית המתקדמים בעולם ובשיטות למידה המותאמות למיומנויות המאה ה-21.

בישיבה פיתחו תכנית להעצמה אישית של כל תלמיד באמצעות  אימון לאחריות אישית ללמידה ולצמיחה אישית. המורים שלמדו את מיומנויות האימון עוסקים בליווי התלמידים במסע אישי לצמיחה.

כפתור נגישות פתוח