מהנעשה ברשת

 

בית החינוך אמי”ת בנות מעלה אדומים – בין רשימת ביה”ס הערכיים ביותר של משרד החינוך
המורים יקבלו תגמול ממשרד החינוך על הצלחתם החינוכית

 

 


קריית החינוך אמי"ת עתידים באור עקיבא  נכנסה לראש רשימת בתי הספר הערכיים ביותר של מדינת ישראל, כך התבשרה השבוע מנכ"לית קריית החינוך אתי לרדו.

מורי בית החינוך יזכו בתגמול כספי מיוחד על ההצלחה החינוכית, הערכית והלימודית על פי המדדים שנקבעו על ידי משרד החינוך.

מנכ"לית קריית החינוך אתי לרדו התבשרה כי על פי תוצאות מדדי תכנית התגמול הארצית נמצא בית החינוך בין בתי הספר שהשיגו את הדירוג הגבוה ביותר בקידום התלמידים ביחס לשנה הקודמת וביחס להישגים הצפויים בתחום הלימודי , החברתי והערכי.

אתי לרדו: "אני גאה בצוות המורים שהוכיח כי מסירות עבור כל תלמיד ותלמידה בכל קנה מידה, לימודי וערכי, היא שמביאה להצלחת בית הספר. עמלם המשותף של כל צוות החינוך וההוראה בשיתוף העירייה, משרד החינוך ורשת אמי"ת הוא לטובת כל אחד ואחת מתלמידינו".

יעקב אדרי, ראש עיריית אור עקיבא אומר כי "מערכת החינוך העירונית משגשגת ומגיעה להישגים מרשימים. קריית החינוך אמי"ת עתידים הוא בית ספר מוביל הפועל על פי תכניות ייחודיות הבאות לידי ביטוי בכל המדדים. הישג בית הספר הוא גאווה לעיר".

סיגל אלבז, מנהלת אגף החינוך: "קריית החינוך אמי"ת עתידים בהובלת הגב' אתי לרדו, מהווה מודל לימודי, חינוכי וערכי. בבית הספר צוות מסור, מקצועי ואיכותי המוביל במסירות תפיסה דינאמית וחדשנית המביאה את בית החינוך להישג מרשים זה ועל כך – ישר כח".

זו השנה השביעית שמשרד החינוך מפרסם את הרשימה ואף מתגמל צוותי חינוך בבתי הספר. המשרד בוחן הצלחות בתחומים חברתיים, ערכיים ולימודיים.

בתמונה: מנכ"לית קריית החינוך אמי"ת עתידים אתי לרדו

צילום: אמי"ת
כפתור נגישות פתוח