מהנעשה ברשת

 

בית החינוך אמי”ת בנות מעלה אדומים – בין רשימת ביה”ס הערכיים ביותר של משרד החינוך
המורים יקבלו תגמול ממשרד החינוך על הצלחתם החינוכית

 

 

בית החינוך אמי"ת בנות מעלה אדומים (ע"ש וסרמן) נכנס לרשימת בתי הספר הערכיים ביותר של מדינת ישראל , כך התבשרה השבוע מנהלת בית החינוך רוחמה ווגל.

מורי בית החינוך יזכו בתגמול כספי מיוחד על ההצלחה הלימודית ,החינוכית והערכית על פי המדדים שנקבעו על ידי משרד החינוך.

מנהלת אמי"ת בנות רוחמה ווגל  התבשרה כי בית החינוך נמצא בין בתי הספר שזכאים לתגמול על קידום התלמידים ביחס לשנה הקודמת וביחס להישגים הצפויים בתחום הלימודי, החברתי והערכי.

בית החינוך אמי"ת בנות מקדם את תלמידותיו להצלחה במגוון תחומי מדע ודעת עם דגש על מדעים וטכנולוגיה מתקדמת. תכנית שחמ"ט (שיתופיות, חשיבה,  מצוינות , טכנולוגיות) הפועלת בבית החינוך מיועדת לעודד תלמידות לבחור במגמה מדעית-טכנולוגית בתיכון, על ידי חשיפה לסדנאות טכנולוגיות ומדע מתקדמות.

תלמידות בית החינוך לומדות במרחב למידה ייחודי שתוכנן על פי עקרונות האדריכלות החינוכית המתקדמים , המאפשרים למידה מגוונת ודינאמית .

רוחמה ווגל: "אני גאה בצוות המורים שהוכיח כי מסירות עבור כל תלמידה ותלמידה בכל קנה מידה, ערכי ולימודי, היא שמביאה להצלחת בית הספר. עמלם המשותף של כל צוות החינוך וההוראה בשיתוף העירייה, משרד החינוך ורשת אמי"ת  הוא לטובת כל אחד ואחת מתלמידותינו".

זו השנה השביעית שמשרד החינוך מפרסם את הרשימה ואף מתגמל צוותי חינוך בבתי הספר. המשרד בוחן הצלחות בתחומים חברתיים, ערכיים ולימודיים.

כפתור נגישות פתוח