מהנעשה ברשת

בית הספר הפך למפעל חסד לקראת החג- ושר החינוך הגיע לעזור באריזה

WhatsApp Image 2017-03-29 at 12.36.30
שר החינוך נפתלי בנט הגיע לביקור לא מתוכנן בבית החינוך אמי"ת המר ברחובות ושמח לגלות כי בית החינוך הפך ליום אחד- למפעל ענק של חסד: עשרות ארגזי קרטון מסורים בסדר מופתי ברחבת בית החינוך ובהפנינג של אריזה התלמידים מפזרים לתוכם עשרות מצרכי מזון בסרט נע . השר לא היסס והצטרף לעבודת האריזה, כתף לכתף עם התלמידים והמורים.

תלמידי בית החינוך אמי"ת המר ברחובות והגרעין התורני "מורשת יעקב" התגייסו על מנת להפוך את החג לחג שבע ושמח ל200 משפחות נזקקות, והפכו את בית הספר שלהם למפעל של חסד.

במהלך השבועות האחרונים התרימו התלמידים למעלה מ-10,000 ש"ח בהם קנו מוצרים בסיסיים לחג על מנת לעזור בנשיאת עול ההוצאות הכבד של החג לזקוקים בכך.

השר בנט :"הגעתי לבית החינוך אמי"ת המר במפתיע, לא ידעו שאני מגיע- ואורו עיני. הגעתי וראיתי ילדים עסוקים בקמחא דפסחא- גם הישגים וגם ערכים בבית חינוך מצוין אחד".

במהלך המבצע ליוו את התלמידים המחנכים נתנאל פרץ ודניאל זוזוט, בשיתוף גרעין המורים 'מורשת יעקב' משכונת אושיות בעיר. הפרוייקט הגיע לסיומו בהעמסת הארגזים  לחלוקה ברחבי העיר , כאשר  המחנכים העמיסו גם את הרכבים האישיים שלהם במארזים לחלוקה. 

מיכל פלג מנהלת חט"ב אמי"ת המר: "היה מרגש לראות את התלמידים משקיעים מזמנם וממרצם על מנת לדאוג שלעוד משפחה יהיה חג שמח"

רכז הגרעין התורני , המחנך נתנאל פרץ הוסיף: "מדהים לראות את מסירות הנפש של חברי הגרעין ותלמידי ביה"ס למען עם ישראל, שנזכה תמיד להיות בצד הנותן" .

כפתור נגישות פתוח