מהנעשה ברשת

 

בת מצווה שכולה חסד באמי”ת שחר בית שמש


תלמידות בית החינוך אמי"ת שחר הפיקו ביום חמישי שעבר אירוע בת מצווה מרגש עבור נערה שמשפחתה לא יכלה לממן עבורה מסיבת בת מצווה.

תלמידות כתה יא 1 החליטו השנה להפיק פרוייקט חסד , ומבין שלל יוזמות ואפשרויות בחרו להפיק אירוע בת מצווה עבור נערה ממשפחה מעוטת יכולת.

עוד בטרם נמצאה הילדה המתאימה , פרסמו הבנות  פוסט בעמוד הפייסבוק "מאמות של בית שמש" ובו ביקשו תרומות מנותני שירותים עבור המסיבה. עוד באותו יום יצרה עימם קשר עובדת סוציאלית מלשכת הרווחה בבית שמש  ומסרה שם של ילדת המגיעה ממשפחה חד הורית שמצבה הכלכלי קשה.

בסיוע המחנכת סימה כפרי והיועצת אושרית אלפסי, החלו התלמידות להיערך למבצע. אנשים רבים מבני העיר נרתמו לסייע, ודוכני התרמה הוקמו ברחבי העיר.

התלמידות נפגשו עם הילדה ועם אמה  לפגישת היכרות ולתאום ציפיות, על מנת להעניק לה מסיבת בת מצווה מותאמת אישית.

בימים שקדמו לחגיגה השקיעו התלמידות שעות רבות בעיצוב והכנת האולם במושב שדות מיכה.

בערב החגיגי המתינו התלמידות נרגשות וחגיגיות לכלת בת המצווה, אשר יחד עם בני משפחתה התרגשה מאוד והופתעה מגודל ההשקעה ומהאולם המעוצב המלא כל טוב.

השמחה היתה רבה והתלמידות רקדו ושימחו את הכלה המרוגשת ללא הפוגה.

מספרת התלמידה פרח מלכה:" מאוד התרגשנו מכל  האנשים הטובים  שנרתמו לעניין בשמחה ומתוך רצון גדול לתרום ולתת שלא על מנת לקבל כל תמורה."

מנהל בית החינוך סהר סיגאווי ברך את התלמידות והמורות על היוזמה המרגשת: "אין שמחה כשמחה של מצווה. התלמידות, יחד עם אנשי חסד רבים וטובים נוספים- זכו בשמחה הגדולה ביותר- שמחה של עשיה למען הזולת".

כפתור נגישות פתוח