מהנעשה ברשת

הגביע לנבחרת אמי”ת י אשדוד

אמית י אשדוד FLL

נבחרת הרובוטיקה של בית החינוך אמי"ת י' אשדוד זכתה במקום הראשון בתחרות הרובוטיקה המחוזית של ה-FLL, תחרויות הרובוטיקה הבינלאומיות לילדים ונוער.

נבחרת Roboteens , המורכבת מתלמידי כתה כתה ח מופ"ת בהנחיית המנטורית אלחנדרה פילניק, התמודדו בתחרות FLL  המיועדת לתלמידי חטיבות הביניים במחוז דרום מול 45 נבחרות מהאזור.

הנבחרת זכתה במקום הראשון  בקטגוריית תכנות הרובוט וחדשנות ובמקום הרביעי הכללי. בכך עלתה לשלב הארצי של התחרות שייערך בשבועות הקרובים בהיכל נוקיה בתל אביב בהשתתפות 112 נבחרות מכל רחבי הארץ. עשר הנבחרות שידורגו ראשונות, ייצגו את ישראל בתחרות העולמית בארה"ב.

נושא התחרות השנה היה סיוע לבעלי חיים. על כל נבחרת הוטל להפגין יכולת תכנות משימות רובוט, וכתיבת עבודת חקר בנושא. תלמידי אמי"ת י' אשדוד בחרו לחקור את נושא הצלת צבי הים, ותכננו חיישן חדשני המותקן על גבי הצבים ומונע מהם כניסה לתוך רשתות דייגים.

חברי נבחרת אמי"ת י אשדוד הרשימו את השופטים בעבודת הצוות, שיתוף הפעולה וביצועי רובוט, אשר זיכו אותם בגביע ובכרטיס לתחרות הארצית בהיכל נוקיה.

עידו אהרונוביץ', מנהל אמי"ת י אשדוד:

"התחרות הינה אירוע שיא של חודשים בהם הנבחרת עבדה על גיבוש, שיתוף פעולה, בנייה טכנית ותכנות. התלמידים יוצאים נשכרים במגוון רחב של היבטים חברתיים ולימודיים, ואנו גאים בהם על התהליך כולו ועל הזכייה- ומאחלים להם המשך הצלחה."

כפתור נגישות פתוח