מהנעשה ברשת

 

הטובים לתקשורת

 

 


נציגות אולפנת אמי"ת גבעת שמואל השתתפו השבוע בקורס תקשורת ייחודי עם  תלמידים ומורים נבחרים מבתי הספר של רשת אמי"ת, שנערך בקיבוץ עין צורים. 

התלמידות רוני שיף, נטע בנימיני ואוריאן כהן נבחרו להשתתף בקורס שנועד לתת כלים מעשיים לעיסוק בתקשורת וללימוד על העשייה בתחום כיום.

בקורס הרצו עיתונאים מובילים מחדשות 12 ובהם המגישה והפרשנית דנה וייס ששיתפה מנקודת מבטה אודות הראיונות הסוערים שאותם ערכה לאחרונה, יאיר שרקי הכתב לענייני חרדים שיתף בדרך שעשה מימיו ככתב צעיר בגלי צה"ל ועד לחדשות ונתן לתלמידים המבקשים להתקבל לגל"צ עצות וכיוונים, ברהנו טגניה כתב הפלילים של הערוץ, המגיש והכתב עופר חדד ועוד.

בקורס נערכו סדנאות של מיטב אנשי המקצוע של הערוץ – צלמים, עורכים, עורכי וידאו ותחקירנים - ומהם קבלו התלמידים כלים מעשיים בצילום, עריכה והבנת הרשתות החברתיות.

נטע בנימיני סכמה את החויה :" למדנו באופן חוויתי על כל הצדדים של עולם התקשורת מהמובילים בתחום בארץ, העשרנו את הידע שלנו ומקוות מאוד להמשיך להעשיר אותו! זו חוויה שלא כל תלמיד זוכה לה ואנחנו מודות על הזכות להיות חלק מהמחזור הראשון של קורס התקשורת הייחודי של רשת אמי"ת".

חנית פרשטנד ראש אולפנת אמי"ת גבעת שמואל:

"הקורס מהווה דוגמא לתהליכי למידה משמעותית המתקיימים באולפנה- למידה מחוץ לקופסא של מיומנויות המאה ה-21, למידה משותפת למורים ותלמידים,  במטרה לקדם כל אחת מתלמידותינו למיצוי כל היכולות והכישורים. "

ד"ר אמנון אלדר מנכ"ל רשת אמי"ת:

"לראשונה ברשת אמי״ת החלטנו לפתוח קורס תקשורת מקצועי לנציגי בתי הספר. העשייה התקשורתית היא כלי משמעותי במציאות החיים המודרניים ועל כן ביקשנו להעניק לתלמידים ולמורים כלים רלבנטיים כדי שיוכלו לעשות בהם שימוש במהלך הלימודים".

צילום: לאה קליין

כפתור נגישות פתוח