מהנעשה ברשת

 

הטובים לתקשורת

 

 


נציגות אולפנית אמי"ת צפת השתתפו השבוע בקורס תקשורת ייחודי עם  תלמידים ומורים נבחרים  מבתי הספר של רשת אמי"ת, שנערך בקיבוץ עין צורים. 

עינת זיו רכזת מגמת תקשורת באולפנית ותלמידתה יהל אוחנה השתתפו בקורס שנועד לתת כלים מעשיים לעיסוק בתקשורת וללימוד על העשיה בתחום כיום.

בקורס הרצו עיתונאים מובילים מחדשות 12 ובהם המגישה והפרשנית דנה וייס ששיתפה מנקודת מבטה אודות הראיונות הסוערים שאותם ערכה לאחרונה, יאיר שרקי הכתב לענייני חרדים שיתף בדרך שעשה מימיו ככתב צעיר בגלי צה"ל ועד לחדשות ונתן לתלמידים המבקשים להתקבל לגל"צ עצות וכיוונים, ברהנו טגניה כתב הפלילים של הערוץ, המגיש והכתב עופר חדד ועוד.

בקורס נערכו סדנאות של מיטב אנשי המקצוע של הערוץ – צלמים, עורכים, עורכי וידאו ותחקירנים - ומהם קבלו התלמידים כלים מעשיים בצילום, עריכה והבנת הרשתות החברתיות.

המורה עינת זיו  :

"שמחתי מאוד לקחת חלק בקורס יוקרתי שנתן הצצה מעמיקה לתחום התקשורת. למדנו מה נחשב לסיפור טוב ואיך לגרום לו להגיע לכמה שיותר אנשים. בתור רכזת מגמת תקשורת אני מודעת לכוחה הרב של המדיה ולדרכים השונות בהם ניתן להשתמש בה לטובה".

יהל אוחנה תלמידת האולפנית מסכמת את החויה :" שמחתי מאוד שנבחרתי להשתתף בקורס. למדתי בו על האופן בו התקשורת עובדת ועל האופן בו גם אני יכולה להשפיע".  

יפה שמש פרג'ון מנהלת אולפנית אמי"ת צפת:

"הקורס מהווה דוגמא לתהליכי למידה משמעותית המתקיימים באולפנית- למידה מחוץ לקופסא של מיומנויות המאה ה-21, למידה משותפת למורים ותלמידים,  במטרה לקדם כל אחת מתלמידותינו למיצוי כל היכולות והכישורים. "

ד"ר אמנון אלדר מנכ"ל רשת אמי"ת:

"לראשונה ברשת אמי״ת החלטנו לפתוח קורס תקשורת מקצועי לנציגי בתי הספר. העשיה התקשורתית היא כלי משמעותי במציאות החיים המודרניים ועל כן ביקשנו להעניק לתלמידים ולמורים כלים רלבנטיים כדי שיוכלו לעשות בהם שימוש במהלך הלימודים".

צילום: לאה קליין

כפתור נגישות פתוח