מהנעשה ברשת

 

המורים מצטיינים? המשפחות זוכות בנופש

20161227_124749-1
רשת החינוך אמי"ת הזמינה כ 250 מורים מצטיינים מכל רחבי הארץ לארבעה ימי חופשת חנוכה באילת  .

סך הכל מעל 1100 מורים ומורות  ובני משפחותיהם.

דמי החנוכה המיוחדים הם חלק מתכנית תגמול שממריצה מורים, מחנכים ומנהלים לתת יותר עבור התלמידים ומקדמת את החינוך בישראל.

שווה להיות בן משפחה של מורה מצטיין ברשת אמי"ת, מאתים וחמישים מורים מצטיינים זכו לצאת לנופש חנוכה עם בני משפחותיהם בבתי מלון באילת כהוקרה על עשייתם החינוכית. ברשת  אמי"ת החליטו להוקיר  את המורים על השקעה יוצאת דופן  במהלך השנים.

את המורים המצטיינים בחרו מנהלי בתי החינוך של אמי"ת ברחבי הארץ, וכן צוותי החינוך וההוראה בכל בית חינוך,  על פי קריטריונים ויעדים שהציבו לעצמם ולבית הספר. הזוכים הם מי שהביאו את תלמידיהם להישגים לימודיים וחינוכיים יוצאים מן הכלל.

ד"ר אמנון אלדר , מנכ"ל רשת אמי"ת, הסביר כי "אנחנו מאמינים כי מצוינות ראויה לתגמול וכי מורה טוב צריך לזכות להערכה ולעידוד. מורה מוערך הוא מורה טוב יותר שימשיך להשקיע בתלמידים ובבית החינוך ומערכת החינוך תצא נשכרת מהוקרה ראויה".

"זהו רק צעד קטן בתוך מכלול של צעדים להעצמת המורים, שהם  האנשים החשובים ביותר בבתי הספר, הם העומדים מול התלמידים בכיתה והם הצריכים להוליך אותם להצלחה ולמיצוי עצמי. החברה הישראלית חייבת למורים חוב עצום על בחירתם בכיתה. רשת אמי"ת כיום שמה את המורים במרכז ומובילה את תהליך הגוגיה ההופך את המורים ממלמדים ללומדים וממעבירי ידע למעוררי למידה בכיתה תוך בניית קהילה חינוכית לומדת"

"הנופש הוא גם הזדמנות להחשף לעשיה החינוכית העניפה של מורים עמיתים מכל רחבי הארץ. כשמורה מירוחם יושב ליד מורה מחצור בבית המדרש בלימוד משותף  הם יכולים להכיר אחד לשני כיווני חשיבה ועשיה ייחודית שמבטאת את בתי הספר השונים".   

במהלך החופש המשותף המורים ובני משפחותיהם ישתתפו בטיולים מודרכים, בשיעורים מיוחדים לחנוכה, במופעי מוזיקה ובידור לכל המשפחה. שיא השבוע יהיה הטקס המרכזי בו יזכו המורים לתעודת הוקרה ולתודה אישית ממנכ"ל הרשת.

 

כפתור נגישות פתוח