מהנעשה ברשת

הן מאה אחוז- 100% זכאות לבגרות באמי”ת הלל רחובות

 

 


מירי גיל מנהלת אמי"ת הלל: "החתירה למצוינות היא בלי לוותר על אף תלמידה" 

תיכון אמי"ת הלל מוביל את התיכונים בעיר כש100% מהתלמידות זכאיות לתעודת בגרות לשנת תשע"ח, כך עולה מנתוני משרד החינוך שפורסמו השבוע.

בעשר השנים האחרונות עבר המקום מהפך חינוכי ואקדמי , והפך מבית ספר בעל נתוני הצלחה נמוכים לבית חינוך מצטיין, באמי"ת הלל מגוון כיתות- חינוך מיוחד, מסלול אורייתא, בית מדרש ומסלול עיוני ומבלי לוותר על אף תלמידה הגיעו שם להישג של מאה אחוזי זכאות לבגרות.

המנהלת מירי גיל מספרת על פעילות חברתית משמעותית שיש בה הזדמנות לגילוי כוחות אישיים ולבמה לביטוי כישורים אומנותיים יצירתיים. הטיולים השנתיים למשל הפכו למסעות משמעותיים חינוכיים ובמסלול בית המדרש הייחודי תלמידות לומדות תורה מרצון בליווי צוות רבניות- מחנכות (ר"מיות).

באמי"ת הלל למידה שמשלבת יחד מספר מקצועות בשיעור אחד. צוות המחקר והפיתוח של המורים במקום  מייצר שילובים יצירתיים  וקהילת המחנכות והמורים המקצועיים מלמדת במרחבי למידה יחודיים על פי מודל ה"גוגיה" של רשת אמי"ת ולא בכיתות  רגילות.  את המרחבים תכננו מובילי תחום האדריכלות החינוכית בארץ ובעולם והם מאובזרים בריהוט חדשני וייחודי ובמחשבים, הקירות מזכוכית, ועוד.

המנהלת מירי גיל מדגישה כי בית הספר מהווה דוגמא  למחויבות של צוות ביה"ס להצלחת תלמידותיו , לא רק בהישגים לימודיים אלא בחינוך לערכי היהדות המשולבים בערכי אהבת העם והארץ , תוך העצמה ופיתוח אישיותה של כל תלמידה:

 "החינוך הוא לאחריות ועצמאות מחשבתית תוך פיתוח מנהיגות והתמודדות עם האתגרים שהחברה הישראלית מציבה בפני המתבגרות הצעירות במטרה שתגדלנה על ערכי אהבת עם ישראל , ארץ ישראל ותורת ישראל."

שי ססי ראש הנהגת ההורים אומר כי ההצלחה של אמית הלל היא הצלחה של עבודה משותפת של צוות יוצא מן הכלל בהנהגת מנהלת שרואה כל תלמידה כאילו היא הבת שלה. התמיכה של עיריית רחובות ורשת אמי"ת יחד עם שיתוף משמעותי של ההורים מביאה את בית-הספר להצלחה ושגשוג.

ד"ר אמנון אלדר , מנכ"ל רשת אמי"ת מברך על ההישג המשמעותי: " הצוות החינוכי הוא השראה לכל מי שרואה את העשייה החינוכית המשמעותית בבית החינוך. בזכות העבודה המשותפת עם העיריה וההורים, אמי"ת הלל הוא שם נרדף להצלחה."

כפתור נגישות פתוח