מהנעשה ברשת

הראשון במודיעין – בית החינוך אמי”ת בנות מודיעין

 

 


על פי נתוני משרד החינוך: אמי"ת בנות מודיעין- המוביל בעיר

השבוע פרסם משרד החינוך את "התמונה החינוכית" , נתוני בתי הספר בכל רחבי הארץ. מהנתונים עולה כי בית החינוך אמי"ת בנות מודיעין הוא בית החינוך המוביל בעיר. הוא  מוביל באחוזי הזכאות לבגרות זו השנה השניה ברציפות כאשר 100% מהבוגרות זכאיות לבחינת בגרות לשנת תשע"ח. גם באחוזי בגרות מצטיינת, מוביל אמי"ת עם 30% , באחוזי התלמידות הניגשות לבגרות חמש יחידות לימוד באנגלית תלמידות אמי"ת בנות עם 89% , מהמצטיינות בעיר.

תלמידות אמי"ת בנות מודיעין נבחנו במגוון מגמות לימודים- פיסיקה , כימיה וביולוגיה לצד אומנות, מחול ערבית והנדסת תכנה. ממוצע הציונים של מבחני הבגרות בחמש יחידות לימוד במתמטיקה ובאגלית עומד על 90.

מלבד ההישגים הלימודיים בולט בית החינוך גם באחוז גבוה של תלמידות הזכאיות לתעודת בגרות חברתית- 44% מהתלמידות עמדו בקריטריונים של משרד החינוך לקבלת תעודה על התנדבות ותרומה לקהילה ולחברה.

ליאת וגשל, מנהלת בית החינוך :"כל הכבוד לתלמידות ולצוות החינוכי שמצוינות היא השם השני שלו, בזכות המחנכות וכל חדר המורים כל תלמידה ממצה את מלוא הפוטנציאל שלה. ההישגים הלימודיים חשובים מאוד אבל בראש ובראשונה עומד החינוך לערכי היהדות המחוברת לחיים ולעשיה תוך אהבת העם והארץ, והכל תוך העצמה ופיתוח אישיות כל תלמידה.

ד"ר אמנון אלדר, מנכ"ל רשת אמי"ת: "המדרשה כבית ספר צעיר בעיר הגיעה להישגים יוצאי דופן זו השנה השניה וזו אות לעשייה החינוכית המשמעותית. כל הכבוד לתלמידות ולהורים ולא פחות למורים ולמנהלת המצויינים הפועלים יחד עם הנהגת ההורים ובעזרת עיריית מודיעין השותפה עימנו  בניהול המדרשה"

 

צילום: אופיר אסולין
 
כפתור נגישות פתוח