מהנעשה ברשת

התלמידות למען נעם הקטן

 


בנות כיתה י"א בבית החינוך אמי"ת כרמיאל חיפשו לעשות משהו משמעותי למען החברה. כאשר שמעו על  נעם רפאל סוויסה בן ה-3 מבאר שבע , החולה בשיתוק מוחין וזקוק לטיפולים בעלות של מעל 200,000 שח- החליטו להתגייס למענו.

במסגרת תכנית מעורבות חברתית ותכנית מעגלים להעצמת בני נוער הפועלות בבית החינוך, התגייסו התלמידות להפיק הפנינג התרמה שההכנסות ממנו יוקדשו לטובת טיפולים עבור נעם הקטן. את התלמידות ליוו המחנכת מרים אנגלמן ומדריכת מעגלים הילה מיכאלי.

במשך שבועות ארוכים עמלו התלמידות בגיוס תורמים ומתנדבים להפנינג - ספקים בעלי דוכני הפעלות, צלמים ועוד. גם התלמידות עצמן הקימו דוכני הפעלה ומכירה.

המבצע סחף אחריו את בית החינוך כולו ותלמידים רבים התנדבו להצטרף ולתרום מזמנם ומיכולותיהם.

השבוע (ב) נערך ההפנינג הגדול בהשתתפות מאות מתושבי כרמיאל שהגיעו על מנת לתרום למען נעם. התלמידות, אשר עמלו במשך שעות על הקמת הקרנבל והפעלתו, גייסו סכום מכובד למען המטרה.

דודתו של נעם, רויטל סוויסה, אמרה כי המשפחה כולה נפעמת מהמחווה המרגשת, לדבריה, של תלמידות צעירות שכלל לא מכירות את נעם - ומשקיעות כל כך הרבה למענו.

אביה דומן, אחת מתלמידות הכיתה וממובילות המבצע, מסכמת:

" התרגשנו מאוד לקראת ההפנינג. במהלך ההכנות הרבות הייתה תחושה חזקה של עשייה באוויר. ביום של ההפנינג התחלנו את ההכנות מהבוקר, קישטנו את כל בית הספר שיהיה שמח וצבעוני וכל אחת עשתה את התפקיד שלה הכי טוב שאפשר. הילדים שהגיעו להפנינג נהנו מאוד ואנחנו יצאנו בתחושה שנתנו מעצמנו את המקסימום. היה מרגש לראות את כל צוות בית הספר והמתנדבים הרבים נרתמים לתרומה ועשיית טוב."

גאי דקל, מנהל אמי"ת כרמיאל :"התלמידות היקרות הוכיחו כי השמחה האמיתית היא שמחה של נתינה, אנחנו גאים בהן על ההשקעה והמסירות הרבה למען בריאותו של נעם הקטן".

 

לתרומות: "להושיט יד- נעם רפאל"- 03-9090882

 

 

 

כפתור נגישות פתוח