מהנעשה ברשת

התלמידות תרמו דם ושיער לזכר בוגרת האולפנית

20170320_125029

עשרות תלמידות אולפנית אמי"ת בחיפה תרמו השבוע תרומות דם ותרומות שיער, לזכרה של איילה מזל טוב לרדו ז"ל ,בוגרת האולפנית שהלכה לעולמה בטרם עת.

ביום התרמות חגיגי שסיכם חודש של נתינה , הגיעה ניידת של מד"א ואספה מנות דם מהתלמידות וצוות המורים שהתנדבו לתרום מנת דם לבנק הדם הלאומי.

במקביל, תרמו חברותיהן תרומות שיער עבור עמותת זכרון מנחם , למען ילדים חולי סרטן שאבדו את שערם.

היום המרגש חתם חודש של נתינה, בהובלת הנהלת האולפנה ומועצת התלמידות,   שהוקדש לזכרה של הבוגרת איילה ז"ל ובו לקחו חלק  כל התלמידות, צוות החינוך וחברי ההנהלה.

התלמידות התנדבו בביה"ס לחינוך מיוחד אבן גבירול בעיר, העניקו מכתבי תודה ומתנות לעובדי הניקיון ברחובות העיר, התרימו לארגון "לב אל לב" ,למדו תורה בחברותות לעילוי נשמת ורפואת קרובים וידידים- ועוד.

יהב ויסברג תלמידת כיתה י' שתרמה שיער במסגרת המבצע: "כששמעתי על יום ההתרמות- חשבתי שזאת יוזמה מאוד יפה, אבל רק כשהגעתי הבנתי עד כמה. כל האולפנית היתה באוירת נתינה. יצאתי מהיום הזה מחוזקת ובהרגשה טובה שעשיתי משהו למען הזולת".

הרב ירון בן חיים, ראש האולפנית,  הודה למנהלת חט"ב שירה טסלר ולמורה רעות שרוני דויטש על הובלת החודש המרגש:" בחודש אדר מלא שמחה של נתינה למדנו כולנו שהשמחה האמיתית היא שמחה של נתינה לזולת. זו רוח האולפנית- החינוך לערכים ולשגרה של נתינה".

כפתור נגישות פתוח