מהנעשה ברשת

 

חוגגים ירושלים- ברעננה

20170523_182803
בבית החינוך אמי"ת נעם רעננה, נערך בשבוע שעבר  הפנינג, צעדה ותפילה  לציון 50 שנה לאיחודה של ירושלים בהשתתפות כל תלמידי בית הספר והוריהם.

ההפנינג אורגן על ידי צוות בית הספר בהובלת הסגנית  זהורית תירם והמורה לאמנות מרים מורעלי בשיתוף עם יו"ר  ועד ההורים פנינה שמחיוב  וצוות הורים שנרתם להפקת האירוע  הגדול והמיוחד.

ההפנינג כלל תחנות הפעלה ויצירה מגוונות בנושאי ירושלים  שזיכו את התלמידים בפרסים, אותם הפעילו כיתות ו בנים ובנות וכן דוכני מזון רבים להנאתם של הילדים וההורים.

לאחר ההפנינג יצאו התלמידים, המורים וההורים  לצעוד  בשירה ונגינה ברחובות העיר רעננה במסלול שאורכו 3 ק"מ ברחובות ירושלים-אחוזה-השחר-ויצמן, כשהם נושאים דגלים, שלטים, ואת סמלי העיר ירושלים.

לצעדה הצטרפו תלמידים מישיבת ההסדר אמי"ת אורות שאול בכפר בתיה, שניגנו ושרו יחד עם הצועדים. את התהלוכה הוביל רכב מזמר, בו נהג גדעון רענן, אבא של תלמיד כיתה ו טוהר אברהם.

 בסיום הצעדה נערכה הגרלה גדולה, כשבפרס הראשון זכתה התלמידה רחל חזקיה תלמידת כיתה ב, לאחר מכן הצטרפו התלמידים לתפילה חגיגית  עם  תלמידי ישיבת ההסדר.

מנהלת בית החינוך איילת אופיר: "החגיגות המרגשות איחדו את כל קהילת בית החינוך סביב חגה של ירושלים בירתנו. שמחנו לשתף  בהפנינג של הודיה ושמחה גם את תושבי העיר רעננה, בצעדה עירונית חגיגית ושמחה".

כפתור נגישות פתוח