מהנעשה ברשת

חומוסיה אמי”תית לחיילי המוצב בצפון

 

 

 


רגע לפני תום המבצע הצבאי בגבול הצפון, הגיעו תלמידות אולפנית  אמי"ת עכו מוצב צה"ל זרעית בגבול הלבנון עמוסות במטען מפנק במיוחד עבור החיילים –חומוס מעשה ידיהן.

התלמידות רצו להביע את התודה וההערכה שלהן לחיילים המוצבים בגבול הלבנון ומשתתפים במבצע חשיפת מנהרות החיזבללה, במיוחד נוכח מזג האויר הסוער . מלבד התרמת מוצרי מזון וממתקים עבור החיילים, רצו הבנות להשקיע במו ידיהן והתגייסו להכנת חומוס ביתי , לגמרי בעצמן.

בסיוע רכזת החינוך החברתי ליטל צדוק התרימו התלמידות את המימון למבצע ממכרים שכנים ובני משפחה, רכשו את המוצרים הדרושים ובשיתוף פעולה התכנסו במטבח האולפנית להכנת חומוס ביתי אמיתי.

מצוידות בפיתות טריות , חמוצים וקילוגרמים של חומוס טרי וחם הגיעו התלמידות למוצב זרעית והפתיעו את החיילים המוצבים במקום, אשר חלקם לא יצאו הביתה לתקופה ממושכת בעקבות המצב הבטחוני, במעדני חומוס כמו במיטב החומוסיות.

התלמידה נגה בן שושן  : "התרגשנו מאוד לשמח ולפנק את החיילים , במשהו שבישלנו והכנו במיוחד עבורם, מתוך הכרת תודה לאלו ששומרים על חיינו בגבול הצפון".

אתי צברי מנהלת אמי"ת עכו: "בשיתוף פעולה ומרץ רב , בהובלת רכזת החינוך החברתי המסורה ליטל צדוק, הוכיחו התלמידות כי השיעור החשוב ביותר הוא של הכרת התודה וההשקעה והמאמץ למען הזולת".

צילום: ליטל צדוק

כפתור נגישות פתוח