מהנעשה ברשת

חיבוק של תלמידי ישראל ליהודי פיטסבורג

 

 

 


בעקבות הטבח הנורא  בבית הכנסת,  החליטו תלמידי המנהיגות הצעירה של רשת אמי"ת מכל הארץ להביע תמיכה בקהילה היהודית בפיטסבורג בארה"ב. תלמידים מכל בתי הספר של הרשת הכינו כרזות שעליהם נכתב את שם בית הספר עם הכיתוב "אנחנו איתכם !"  ושלחו אותם לנציגי הקהילה היהודית שם. 

התלמידים מירושלים ומשדרות, מנתניה ומעלי זהב, מעלי ומרעננה, מקדומים ומחיפה, ממעלה אדומים, מאשקלון ומרמת גן אספו עשרות צילומים וקטעי וידאו מכל הארץ, "זה המעט שאנחנו יכולים לעשות למען אחינו שבארצות הברית" אמרה ירדן צרור, מכרמיאל,  מראשי המנהיגות הצעירה של רשת אמי"ת ע"ש רועי קליין.

נורית דוידי, ראש תחום החינוך החברתי ברשת אמי"ת ותושבת שדרות אמרה כי התמונות הקשות מפיטסבורג מדגישות כי כל ישראל ערבים זה לזה וכי תלמידינו שבכל השנה פועלים ללמוד על ישראל והתפוצות ומרגישים חיבור לנושא, מבקשים למסור חיבוק לכל יהודי העולם ובעיקר ליהודי פיטסבורג בשעה קשה זו.

ד"ר אמנון אלדר  מנכ"ל רשת אמי"ת אומר כי כרשת שנוסדה בידי נשות יהדות ארה"ב, חשוב לנו מאוד לשמר את הקשר בין הדור הצעיר בישראל לבין יהדות ארה"ב. "תלמידינו מתחנכים על הערך של הכרת הטוב וביום הזה אנחנו מבקשים לעודד ולחזק את יהדות ארצות הברית.

כפתור נגישות פתוח