מהנעשה ברשת

חממה של מצוינות- הצטיינות לבית החינוך אמי”ת איתן מעלה אדומים

 

 


מנהל בית החינוך אמי"ת איתן במעלה אדומים דניאל בארי התבשר על ידי המפקח על בתי הספר העל יסודיים בחמ"ד קובי עמר, כי בית החינוך זוכה בתעודת הערכה בתחום קידום הישגים לשנת הלימודים תשע"ט מטעם משרד החינוך.

בשלושת השנים האחרונות חל זינוק משמעותי באחוזי הזכאות לבגרות מ65% בשנת תשע"ה ל97% לשנת תשע"ח. במקביל נרשמה עליה במספר הניגשים לבגרות 5 יחידות לימוד במתמטיקה ובאנגלית, מעל הממוצע הארצי.

בבית החינוך נפתחו מגמות טכנולוגיות ומדעיות , לצד הובלה במעורבות חברתית ותרומה לקהילה. תלמידים בית החינוך נבחרו לנבחרת הפיזיקה הארצית ולתכניות ארציות מובילות  נוספות במגוון תחומי מדע ודעת.

צוות החינוך וההוראה בבית החינוך הוביל תהליכים של התחדשות פדגוגית על מנת להתאים את הלמידה לעידן המודרני.   בבית החינוך הוקמו מרחבי למידה חדשניים בשם חממ"ה (חיבור, מסוגלות, משמעות והנאה) בהם מיושמות שיטות ייחודיות של למידה והוראה.

דניאל בארי מנהל בית החינוך מסביר כי "הזינוק המשמעותי בהשיגי התלמידים הוא תוצאה של מסירותו של צוות החינוך וההוראה ומפיתוח תכנית מותאמת אישית ומעקב צמוד לכל תלמיד על מנת להביא לידי ביטוי את הפוטנציאל של כל אחד ואחד".

צילום: אביעד בן חמו
כפתור נגישות פתוח