מהנעשה ברשת

 

חנה כהן מאולפנית אמי”ת צפת – מורת המאה של החמ”ד

 

 


חנה כהן, רכזת מו"פ (מחקר ופתוח) באולפנית אמי"ת צפת, נבחרה לאחת מנבחרת 'מורי המאה' של החמ"ד (חינוך ממלכתי דתי) - מורים מצטיינים אשר יקבלו השנה אות הצטיינות בהוראה.

חנה כהן, מוותיקות צוות ההוראה באולפנית, משמשת כרכזת מחקר ופיתוח, חברת צוות הנהלה, רכזת פדגוגית ומורה למתמטיקה ושמשה גם כמדריכת מחוז צפון מטעם משרד החינוך.

בשנים האחרונות עברה אולפנית אמי"ת צפת מהפך בשיטות הלמידה ומעבר להוראה חדשנית. חנה, אשר היתה בין מובילות התהליך בבית החינוך, השתלמה באופן יסודי ומקיף בנושא 'פדגוגיה מוטת-עתיד' , עמדה בראש צוות מחקר ופיתוח באולפנית והובילה את בית החינוך להוראה מותאמת למאה ה-21. בהובלתה חל זינוק משמעותי בזכאות לבגרות של תלמידות בית החינוך העומד על כ-95%.

בבית החינוך מספרים על מורה מעוררת השראה באישיותה ובמסירותה להוראה. אהובה על צוות המורים ומסורה לתלמידות, חנה פתוחה בכל עת ללמידה והתחדשות במטרה לקדם כל תלמידה להצלחה- וזאת בלי לוותר על עוגנים שיבטיחו הצלחה בטוחה של מהלכי התחדשות.

מנהלת האולפנית יפה שמש-פרג'ון: "בצניעות ובענווה חנה מהווה דוגמא אישית לכל הסובבים אותה. באישיותה ובמסירותה היא מהווה מופת וסמל למסירות של מורה העושה ימים ולילות למען תלמידותיה, לקידום כל אחת ואחת מהן למיצוי כל יכולותיה, ומצעידה את האולפנית קדימה בחשיבה חינוכית וחדשנית". 

כפתור נגישות פתוח