מהנעשה ברשת

אמי”ת מתחברת לתפוצות – יום אמי”ת השנתי הוקדש להוקרה לעולים, חיבור לתפוצות ולכלל ישראל 


לקראת חג השבועות נערך בהיכל התרבות באור עקיבא יום אמי"ת, יום שיא לסיכום פעילות המנהיגות הצעירה על שם רועי קליין הי"ד, אשר עסקה השנה בחיבור בין ישראל לתפוצות ובחיזוק הידע והערבות ההדדית בין הגולה לישראל.

ד"ר אמנון אלדר מנכ"ל אמי"ת וגב' רנדי גלמן יו"ר אמי"ת, חתמו בארוע על אמנה משותפת שיזמו חברי המנהיגות תחת הכותרת "ישראל ערבים זה לזה". ראש עירית אור עקיבא, מר יעקב אדרי  בירך את הבאים וציין את חשיבות חיזוק החיבור והקשר בין העם בישראל לעם שבתפוצות.

נציגי המנהיגות מכל ארבע קהילות הרשת פיתחו יחד משחק מפה עולמי עם משימות אינטראקטיביות העוסקות בנושא בכל הזמנים והעבירו אותו בכיתות בכל בתי החינוך של אמי"ת ברחבי הארץ. את חברי המנהיגות הצעירה ע"ש רועי קליין בוגר אמי"ת , הובילה נורית דוידי ראש תחום חינוך חברתי ברשת ואביעזר גלמן ראש תחום תפוצות ברשת אמי"ת, והפרוייקט נערך שיתוף הסוכנות היהודית.

באמצע הטקס, ריגש נעם יעקבסון , הזמר שהנחה את הארוע, את  מאות הבאים כשסיפר שהוא בוגר הרשת וכי הוא למד בכיתה עם רועי קליין הי"ד בבית החינוך אמי"ת גוש דן, "רועי היה נער מקסים ושובה לב, זכורות לי חויות רבות איתו. כשאני רואה אתכם ההולכים לאורו, אני מתרגש. אין דמות יפה יותר לצמוח בדרכיה".

כפתור נגישות פתוח