מהנעשה ברשת

 

מתנדבים ומצטיינים

 


שני תלמידי ישיבת אמי"ת כפר גנים בפ"ת זכו בשבוע האחרון בפרס ראש העיר ובפרס המחוזי לנוער מצטיין והתנדבות קהילתית, על תרומה משמעותית לקהילה.

במסגרת שבוע החינוך העירוני נערך ביום חמישי האחרון טקס להענקת אותות הצטיינות לבני נוער מתנדבים, שנערך באולם שרת. בפרס המתנדב המחוזי זכה תלמיד כתה י"ב רואי סלם , ובפרס המתנדב העירוני זכה אורי בובליל אף הוא תלמיד כתה י"ב .

רואי סלם זכה בפרס ההתנדבות המחוזית, על יוזמה מיוחדת של תרומה לקהילה- רואי הקים בביתו גמ"ח עצמאי שנקרא "גמח סלם" , ומנהל חלוקה של מארזים של מצרכי מזון למשפחות נזקקות רבות בעיר מדי שבוע. בנוסף, לאחר שנתיים של הדרכה בבני עקיבא, המשיך רואי בהדרכת שבט ''יובל'', לילדים בעלי צרכים מיוחדים , איתם נפגש באופן קבוע מדי שבוע לפעילויות מגוונות.

חברו אורי זכה בפרס ההתנדבות העירונית , על עשיה התנדבותית מגוונת. הוא משמש כקומונר של סניף בני עקיבא 'נחשון' בעיר, מתנדב בקביעות בעמותות עזר מציון ו'שמחה לילד' ובמהלך השנתיים האחרונות אף מלווה אדם מוגבל ראיה  ומסייע לו בקניות שבועיות בשוק .

את הפרסים העניקו לשניים איציק ברוורמן ראש העיר, רמי הופנברג מנהל מנהל החינוך אתי רביאן המפקחת הרשותית על נושא מעורבות אישית וחברתית.

ראש ישיבת אמי"ת כפר גנים הרב אמיר ספוקויני  :

"אנו גאים בתלמידינו המוכיחים כי השיעור החשוב ביותר - הוא שיעור הנתינה. רואי ואורי מהווים דוגמא ומופת לערכיות ולתרומה לקהילה , כמו רבים מחבריהם תלמידי הישיבה הפועלים במסירות למען הזולת הן במסגרת הישיבה והן במסגרת יוזמות עצמאיות".

 

כפתור נגישות פתוח