מהנעשה ברשת

ג’יימס סימן ממובילי האדריכלות החינוכית בארה”ב בהרצאה בכנס אמי”ת: “בשנת 2018 לא מעצבים בית ספר לפני שמחליטים על יעדי הפדגוגיה” 


האדריכל החינוכי ג'יימס סימן מחברת האדריכלות החינוכית  המובילה בעולם, FNI, אמר בכנס אמי"ת לאדריכלות פדגוגית ולמידה במרחב שנערך במתחם אמי"ת גוגיה בכפר בתיה, כי על סביבת הלמידה להשתנות על מנת לאפשר את שינוי שיטות הלמידה והתאמתן לתהליכי ההוראה והלמידה החדשים במאה ה 21. על השינוי, לדבריו, להיות בהלימה עם המטרות הפדגוגיות והחינוכיות של בית חינוך.

סימן אמר את הדברים בכנס אדריכלות פדגוגית ולמידה במרחב שנערך במתחם הגוגיה של רשת אמי"ת בכפר בתיה.

בכנס השתתפו אנשי חינוך, מומחים פדגוגים ומנהלים. הכנס נפתח בברכת ד"ר אמנון אלדר מנכ"ל רשת אמי"ת, עו"ד איתן גינזבורג, ראש העיר רעננה  ומר אבי קמינסקי, יו"ר איגוד אגפי החינוך ברשויות.

בכנס נערכו סדנאות שהעבירו אדריכלי חברת FNI המובילה בתחום האדריכלות הפדגוגית בעולם, מומחים פדגוגיים ומורים מרשת אמי"ת. ברב שיח בהובלת בעלי תפקידים בכירים במשרד החינוך דנו המשתתפים אודות ההתחדשות, הפיתוח המקצועי והבינוי, המאפשרים לבתי ספר, רשויות ורשתות, לפרוץ דרכים פדגוגיות חדשות.

ד"ר אמנון אלדר מנכל רשת אמי"ת: "רשת אמי"ת, בשיתוף משרד החינוך ורשויות מקומיות ברחבי הארץ, ורעננה בראשן, שמה לה למטרה להרחיב את אופק הלמידה וההוראה של כל תלמיד ומורה על ידי שבירת מוסכמות ופרדיגמות ויציאה מהקופסא הן מבחינה אדריכלית והן מבחינה פדגוגית. "

כפתור נגישות פתוח