מהנעשה ברשת

 

מאור עקיבא להוליווד

תמונה מערב הגמר
סרטם של תלמידי מגמת הקולנוע והתקשורת בקריית החינוך אמי"ת עתידים באור עקיבא ישתתף בתחרות בינלאומית בהוליווד

מסך שחור

תלמידי קריית החינוך אמי"ת עתידים באור עקיבא שוב בדרך לשטיח האדום:

סרטם של תלמידי מגמת קולנוע ותקשורת נבחר להשתתף בתחרות הבינלאומית לסרטי תלמידים, שתיערך בהוליווד בדצמבר הקרוב.

זו השנה החמישית שתלמידי המגמה משתתפים בתחרות הבינלאומית, בה משתתפים 85 סרטים מרחבי העולם.

הסרט שעלה לגמר העולמי הוא  "מסך שחור", המספר על שוטר בעל משפחה החוטף את רוצח סבו לאחר שהמשטרה סגרה את תיק החקירה בעניינו. בדרך לנקום את מות סבו הוא מאבד את כל היקר לו בחיים.

הסרט הופק על ידי תלמידי המגמה מור כרמל, דורן מלכה ואלירן זנטי . בין השחקנים-  מורים בקריית החינוך.

בנוסף לתחרות הבינלאומית בהוליווד נבחר הסרט גם לגמר תחרות סרטי התלמידים האירופאית בספרד, ולפסטיבל הרצליה לסרטי תלמידים ונוער.

תלמידי מגמת התקשורת והקולנוע בקריית החינוך אמי"ת עתידים זכו כבר פעמיים במקום הראשון בפסטיבל היוקרתי בהוליווד ובפרסים נוספים בפסטיבל הסרטים בחיפה, תחרות הסרטים הדוקומנטריים דוק אביב ועוד.

במגמה לומדים כ150 תלמידים מכיתות י' עד יב'. במסגרת שירותם הצבאי משרתים בוגרי המגמה ביחידות ההסרטה השונות של צה"ל, וחלקם אף ממשיכים ללימודים אקדמאיים בתחום.

ארז מעודה, מרכז מגמת הקולנוע והתקשורת בקריית החינוך: "העלייה לגמר מעידה על הרצינות והרצון להצלחה של תלמידי המגמה לצד העבודה המסורה של צוות המורים.אני בטוח שהסרט ייצג את בית הספר ואת ישראל בכבוד.

"חלומו של כל איש קולנוע ששמו יתנוסס יום אחד ברחובות הוליווד ותלמידי המגמה שלנו עושים זאת כבר בגיל צעיר ואין זה מובן מאליו. בית הספר ימשיך להוביל את תלמידיו להישגים והצלחה גם בקצה השני של העולם ואני בטוחה שגם השנה, נחזור עם פרס", סיכמה מנכלי"ת קריית החינוך אתי לרדו.

 

קרדיט: אמי"ת עתידים אור עקיבא

כפתור נגישות פתוח