מהנעשה ברשת

 

מאות לקחו חלק בערב הוקרה לפצועי צה”ל נערך בישיבת אמי”ת אלירז פ”ת

????????????????????????????????????
תא"ל רסאן עליאן לתלמידי ישיבת אמי"ת אלירז בערב הוקרה לפצועי צה"ל: "בית החינוך שלכם קרוי על שם גיבור ישראל שנפל-זיכרו תמיד את הגיבורים החיים"

מאות השתתפו בערב הוקרה מרשים לפצועי צה"ל שנערך השבוע (א) בישיבת אמי"ת אלירז פ"ת, במעמד תא"ל רסאן עליאן- קצין חי"ר וצנחנים ראשי.

בערב, אותו יזמו  חברי מועצת התלמידים והרכזת החברתית בישיבה שגית אלמליח,  לקחו חלק תא"ל רסאן עליאן, ראש עיריית פ"ת איציק ברוורמן, סגנו ומ"מ איציק דיעי וחבר מועצת העיר- רמי גרינברג.

תא"ל רסאן עליאן, פתח את הערב . הוא שיתף את הקהל בסיפור לחימתו ופציעתו במבצע צוק איתן וקרא לתלמידים להמשיך את הרוח הגדולה של ערב ההוקרה המיוחד ולקחת עליהם את משימת ליווי הפצועים בשגרת החיים : "הישיבה שלכם קרויה על שם גיבור ישראל רב סרן אלירז פרץ הי"ד שהקריב את חייו למענינו. על כולנו לזכור את הגיבורים החיים- פצועי צה"ל הם גיבורים אמיתיים לא פחות, גבורתם באה לידי ביטוי בהתמודדות יום יומית, פיזית ומנטלית".

הערב נחתם בשיחתו המרגשת של עשהאל שבו, שנפצע בפיגוע טרור בביתו שביישוב איתמר לפני 14 שנה, איבד את רגלו הימנית , את אמו ושלושת אחיו. שבו שוחח עם התלמידים על דרך ההתמודדויות  שלו עם הקשיים, התגברות על מכשולים, פרופורציות לחיים ואף נתן טיפים להצלחה. הדגיש בפני התלמידים את הכוחות הנסתרים הקיימים בכל אדם ודוחפים אותו קדימה.

את האולם מילאו מפה לפה מאות בני נוער- תלמידי הישיבה וחברי תנועות הנוער השונות בעיר.

הרב יאיר שטבון, ראש ישיבת אמי"ת אלירז הודה למועצת התלמידים ולרכזת החברתית שגית אלמליח על הפקת הערב המרגש.

" החוב שאנו חבים לפצועי צה"ל ופעולות האיבה הוא עצום ואיננו מתחיל ונגמר בערב הוקרה. עלינו לזכור יום יום ושעה שעה את אלו שמתמודדים עם המחיר הכבד של עם השב לארצו ולוחם על עצמאותו".

 

כפתור נגישות פתוח