מהנעשה ברשת

 

מדליית הארד באולימפיאדה הבינלאומית למדעים במוסקבה-
לזמרת קניאל מתכנית השירות הלאומי כרמל 6000

 

 


זמרת קניאל, המשרתת בתכנית כרמל 6000 לשירות לאומי טכנולוגי, זכתה בסוף השבוע האחרון במדליית ארד באולימפיאדת הערים הבינלאומית למדעים שהתקיימה במוסקבה .

בתחרות השתתפו 45 נבחרות עירוניות מכל רחבי העולם. זמרת היתה חלק מנבחרת ירושלים, הנבחרת העירונית היחידה שייצגה את ישראל,  אשר כללה 8 תלמידות ובוגרות מתיכון  "פלך" הירושלמי.

הנבחרת הירושלמית בלטה בהיותה נבחרת של בנות בלבד בין נבחרות של בנים מכל רחבי העולם. לאחר שגברה על מתחריה והשיגה ניקוד מצוין בתחרות, שבה השבוע זמרת ארצה עם מדליית ארד בתחום המתמטיקה.

זמרת, בוגרת מגמת פיזיקה ומדעי המחשב, התחילה בימים אלה את השירות הלאומי במסגרת כרמל 6000, תוכנית ההי טק החברתי בשותפות עם רשת אמי"ת שבה פועלות בוגרות מצטיינות ביזמות ותכנות למען צרכי עמותות רווחה, חינוך וחינוך מיוחד.

ישראל יגל מראשי כרמל 6000  אומר כי "ההישג של זמרת יוצא מן הכלל. אנו שמחים שהיא בחרה לתרום ולקדם את היזמות הטכנולוגית במסגרת השירות הלאומי בכרמל 6000 בתחומי הרווחה, החינוך והחינוך המיוחד."

עם שובה מהאולימפיאדה, מסכמת זמרת:

"אני שמחה מאוד על ההזדמנות שניתנה לי, להתחרות במקצוע שאני כל כך אוהבת מול בני נוער מרחבי העולם. זו הייתה חוויה מאתגרת ומהנה מאוד. אני נרגשת להתחיל את השרות הלאומי בכרמל 6000. אני מצפה לשירות משמעותי ומעניין, משמח אותי לתרום לחברה דרך תכנות ומתוך עשייה ויצירה שמעניינת אותי".

צילום:טל-אור מאירסון

כפתור נגישות פתוח