מהנעשה ברשת

מובילים בסייבר

מעבדת סייבר גוש דן (1)

בית החינוך אמי"ת בר אילן גוש דן (ע"ש גינזבורג) נמצא בעשיריה הראשונה של חטיבות הביניים שעלו לשלב גמר של אליפות הסייבר הארצית לתלמידי חטיבות ביניים.

בשלב הראשון של התחרות  השתתפו  כלל התלמידים בכיתות ז-ט מכל בית חינוך ובתי הספר שהגיעו לניקוד הגבוה ביותר עלו לשלב הבא- השלב הארצי.

לתלמידי הסייבר בבית החינוך, בהדרכת רכזת לימודי הסייבר בבית החינוך ליאת כרמון-קולט, היסטוריה של הישגים בתחום: לפני שנתיים זכו במקום השני הארצי ואילו בשנה שעברה זכו במקום הראשון באליפות הסייבר בארץ, וקבלו את גביע אליפות הסייבר מידי שר החינוך נפתלי בנט..

בשלב הראשון של התחרות  לקחו חלק 97% מתלמידי חטיבת הביניים של בית החינוך ותחושת ההישג בהעפלה לשלב הגמר- משותפת לכל התלמידים.

תומר שופר מנהל אמי"ת בר אילן ר"ג: "נושא הסייבר הוא חוד החנית של הטכנולוגיה המודרנית ומסמן את העתיד הצבאי והאזרחי. אנו מאמינים כי תלמידינו יעשו בו חיל, גם בהמשך התחרות, וגם בהכשרה צבאית ואקדמאית".

    במסגרת אליפות הסייבר לומדים התלמידים עקרונות בסיסיים של תכנות. בשלב הראשון של התחרות הניקוד היה בתי ספרי ,ככל שהשתתפו יותר תלמידים, שהתקדמו בשלבי הלימוד, עלה מקומו היחסי של בית הספר  בגמר האליפות ישתתפו רק נבחרות בתי הספר המצטיינים.

בבית החינוך אמי"ת בר אילן מושם דגש על לימודי הסייבר. השנה נחנכה בבית החינוך מעבדת סייבר חדשנית, בה לומדים תלמידי מגמת הגנת-הסייבר וכן תלמידי עתודה-מדעית-טכנולוגית בחטיבה. המעבדה מעוצבת בסגנון חברת הי-טק במטרה לתת לכל תלמיד מרחב עבודה אישי לצד מוקדים לעבודת צוות.

כפתור נגישות פתוח