מהנעשה ברשת

 

“מורה המאה”- הרב עמית אונרבוך ראש המסלול הישיבתי אמי”ת שדרות

 

אורנבוךהרב עמית אורנבוך ראש מסלול הישיבה התיכונית בקרית חמ"ד אמי"ת שדרות נבחר לאחד מנבחרת 'מורי המאה' של החמ"ד (חינוך ממלכתי דתי)- מורים מצטיינים אשר קבלו אות הצטיינות במסגרת שבוע החמ"ד שחל השבוע.

בין הנימוקים לקבלת הפרס, צויין בין השאר כי הרב אורנבוך, העוסק בחינוך מעל עשרים שנה , מחנך את תלמידיו לחיים שלמים של תורה, מצוינות ואהבת חסד. עבודתו החינוכית מתרחבת הרבה מעבר לגבולות המוסד החינוכי ולשעות העבודה ומקיפה את כל שעות היממה במגוון של פעילות ועשיה .
הרב אורנבוך מוביל בישיבה התיכונית דרכי למידה משמעותיות ופועל מתוך יחסי קרבה ואכפתיות ומתן תשומת לב אישית לכל תלמיד. ביוזמתו מתקיימות בבית החינוך פעילויות רבות ומגוונות לטיפוח אהבת התורה בכל ימות השנה וגם במהלך החופש הגדול.
הרב אורנבוך מפתח בקרב תלמידיו את אהבת הנתינה והחסד ופועל להעצמת תוכניות מעורבות אישית בבית החינוך. בין השאר הוא יוצא עם תלמידיו מדי שבוע למוצב צה"ל הסמוך לעיר כדי לשמח את החיילים. בהובלתו מתקיים בכל שנה טקס הוקרת עובדי מנהלה בבית החינוך, אירוע המשפיע על התלמידים ותורם לעצמת החינוך לנתינה.
בוגרי בית החינוך זוכים לקשר וחיבור מתמיד הבאים לידי ביטוי בביקורים קבועים במסגרות בהם ממשיכים לאחר סיום הלימודים , לימוד משותף בחופשות , סדנאות לזוגות צעירים אותן הוא מדריך- ועוד.

אסף בן דוד,  מנהל קרית חמ"ד אמי"ת שדרות מברך את הרב עמית אורנבוך על הזכיה: "הרב עמית הינו מופת וסמל למסירות של איש הנהלה ומחנך, העושה ימים ולילות למען תלמידיו ,למען קידום כל אחד ואחד מהם למיצוי כל יכולותיו".

כפתור נגישות פתוח