מהנעשה ברשת

 

“מורה המאה”- שמעון הלל ממקיף אמי”ת ב”ש זכה בתואר ‘מורה המאה’ של החמ”ד

 

שמעון הללשמעון הלל, מורה ומחנך במקיף אמי"ת ב"ש (ע"ש ווסרמן)  נבחר לאחד מנבחרת 'מורי המאה' של החמ"ד (חינוך ממלכתי דתי)- מורים מצטיינים אשר קבלו אות הצטיינות במסגרת שבוע החמ"ד שחל השבוע.

בין הנימוקים לקבלת הפרס צויין בין השאר, כי שמעון, העוסק בהוראה זה עשרים ושתיים שנה ומשמש כמורה, מחנך וסגן מנהל חט"ב במקיף אמי"ת, מתאפיין במסירות, יצירתיות , מאור פנים ומחשבה מעמיקה לקידום התלמיד ובית החינוך. שמעון תורם מכישרונו ושותף פעיל בתחומי עשיה מגוונים בתחום הפדגוגי, החינוכי-ערכי-חברתי, בתחום יישומי המחשב, בעיצוב הסביבה הלימודית ובחדר המורים.
שמעון נרתם לכל תכנית ומשמש ציר מרכזי לקליטה מיטבית של כל תלמיד בבית החינוך. שמעון בונה לכל תלמיד תכנית ייחודית במטרה לתת מענה הולם לצרכיו. שמעון מקדם הוראה המבוססת על אסטרטגיות למידה ומצוינות ומעודד שיח של ערכים וחיבורם לחיי היום-יום של התלמידים , הן ברמה האישית והן ברמה הכיתתית.

חגי בנסון מנהל חט"ב מקיף אמי"ת: "שמעון, המשמש כסגן מנהל חטיבת הביניים זו השנה התשיעית, בולט בצניעותו, רוחב ליבו, מסירותו וביצירתיות שלו. לכל תחום בעשייה בבית הספר  הוא  מתגייס בשמחה ומתמסר לו באופן טוטאלי."

אלישע פלג,  מנהל מקיף אמי"ת ב"ש ברך את שמעון על הזכיה: "שמעון הינו מופת וסמל למסירות של מורה ומחנך, העושה ימים ולילות למען תלמידיו ,למען קידום כל אחד ואחד מהם למיצוי כל יכולותיו".

בתמונה: מימין לשמאל- חגי בנסון מנהל חט"ב אמי"ת, המורה הזוכה שמעון הילל, המחמ"ד הרב דוד חטואל  והמפקח מוטי ועקנין
צילום: אמי"ת

כפתור נגישות פתוח