מהנעשה ברשת

מורידים לסבא וסבתא אפליקציות בסלולרי

IMG-20170220-WA0012

תלמידי בית החינוך אמית ב אשקלון קיימו מפגש ביום שני האחרון בהקניית השימוש בסלולר יחד עם כ60 גמלאים תושבי העיר.

גימלאי העיר הוזמנו לאירוע מיוחד בבית החינוך בו השתתפו תלמידים מכיתות ח ו ט אשר נתנו הדרכה בסיסית ומעמיקה בהתאם למכשיר ולרמת ידיעותיו של הגמלאי.

את הארוע המיוחד יזמו הגב שרה זכריה ומנהלת חטב כאשר הרעיון הוא להמשיך את המפגשים לנושאים אחרים על פי בקשת הגמלאים .

רכז מעורבות חברתית יגאל בוחבוט הרים את הכפפה ומיד החל בהערכות.

תלמידי החטיבה קבלו את האורחים המבוגרים בקבלת פנים חגיגית באולם הספורט של בית החינוך שקושט במיוחד לכבוד המאורע, ופינקו אותם בכיבוד ובשי אישי לכל אחד ואחד.

כל תלמיד ותלמידה "אימצו" את אחד האורחים ובמשך הבוקר ערכו להם הכרות מקיפה עם המכשיר הסלולרי שברשותם- אופן השימוש השוטף, שליחת וקבלת הודעות אסמס ,ווטסאפ, הפעלת האינטרנט, הורדת אפליקציות ייעודיות לשימושם- ועוד .

מנהל בית החינוך יהודה כהן ומנהלת חט"ב אליס מור ברכו את הגמלאים בברכת ברוכים הבאים ושבחו את התלמידים על הכנסת האורחים היפה שהפגינו.

משה לביא, גמלאי שהשתתף בכינוס :" קבלתי הדרכה מרתקת על המכשיר הסלולרי שלי. התלמיד אביב הפגין ידע מקצועי וזריזות בתפעול המכשיר, בשילוב ענוה וצניעות . נהניתי להקשיב וכבר בפרק זמן קצר רכשתי ידע נוסף. האירוע אורגן בצורה ראויה לשבח!".

מנהלת חט"ב אליס מור מסכמת את המפגש המיוחד : "אין שיעור חינוך גדול ממפגש עם גמלאי הדור, האזנה לסיפורי החיים שלהם ולמידה מניסיונם. התלמידים העניקו שיעור בסלולר- ומרוויחים שיעור בנסיון וחכמת חיים".

כפתור נגישות פתוח