מהנעשה ברשת

 

רבקה ברגר מאמי”ת טכנולוגי ויגאל בוחבוט מאמי”ת ב’ המתחדש – מורי המאה של החמ”ד

 

 

רבקה ברגר מאמי"ת טכנולוגי ויגאל בובחוט מאמי"ת ב' המתחדש, נבחרו לנבחרת 'מורי המאה' של החמ"ד (חינוך ממלכתי דתי )- מורים מצטיינים אשר יקבלו השנה אות הצטיינות בהוראה.

רבקה ברגר, יועצת בכירה וחברת הנהלה באמי"ת טכנולוגי אשקלון, הינה בעלת וותק של שנים רבות כיועצת בכל השכבות בבית החינוך.

רבקה מוכרת בבית החינוך כדמות מעוררת השראה באישיותה ובמסירותה לתלמידים ולחברי הצוות כאחד. המקצועיות שהיא מגלה בתחום הייעוץ והמוגנות משפיעה רבות על האקלים הבית ספרי ותורמת לרווחת התלמידים במובן הרגשי, החברתי והאישי ואף לצוות המורים ולכוורת הניהולית בה היא שותפה.

איציק אברג'ל מנהל אמי"ת טכנולוגי:

"אנו מברכים את רבקה על הזכייה ומאחלים לה שתוסיף להשפיע במסירותה הרבה על התלמידים ולקדם את בית החינוך מתוך חשיבה חינוכית-ערכית".

יגאל בוחבוט הינו מחנך וותיק ורכז קהילת ההורים באמי"ת ב', אשר מוביל יוזמות חינוכיות רבות בבית החינוך. כרכז קהילת ההורים הוא הוביל השנה את הקמתן של וועדות שונות בהם תורמים ההורים על פי בחירתם לבית החינוך: וועדות חסד, גיוס משאבים, שיווק ועוד.

יגאל בוחבוט, אשר הקים בבית החינוך את פינת ההנצחה לעשרת הבוגרים חללי מערכות ישראל, עומד בקשר עם משפחות החללים ודואג לשמור על חיבור בית החינוך להורים ולמשפחות השכולות.

התלמידים מספרים על מורה מסור ואהוב במיוחד, שיודע לשלב דרישות עם אכפתיות ואהבה ולא מוותר לאף אחד בדרך למיצוי היכולות.

מנהלי אמי"ת ב', מיכל פלג (מנהלת נתיב הבנות) והרב רפי מימון (מנהל נתיב הבנים), מברכים את יגאל על הזכיה:

"יגאל בוחבוט הינו מופת וסמל למסירות של מורה העושה ימים ולילות למען תלמידיו, לקידום כל אחד מהם למיצוי כל היכולות, ומצעיד את בית החינוך קדימה בחשיבה חינוכית-ערכית". 

כפתור נגישות פתוח