מהנעשה ברשת

 

“מורת המאה”- אריאלה אלקיים מאולפנת אמי”ת נגה זכתה בתואר מורה המאה של החמ”ד

אריאלה אלקייםאריאלה אלקיים, רכזת מגמת אומנות באולפנת אמי"ת נגה (ע"ש בעלוז) בבית שמש נבחרה לאחת מנבחרת 'מורי המאה' של החמ"ד (חינוך ממלכתי דתי)- מורים מצטיינים אשר קבלו אות הצטיינות במסגרת שבוע החמ"ד שחל השבוע.
בין הנימוקים לקבלת הפרס, צויין בין השאר כי אריאלה, העובדת בהוראה מזה שמונה שנים במגוון תפקידים, ומשמשת כיום כרכזת מגמת אומנות באולפנה, ידועה כמורה מסורה המצליחה ליצור קשר עם כל תלמידה ותלמידה.

בכל תפקידיה הצטיינה אריאלה ביעילות, מקצועיות , בפיתוח יוזמות ובתקשורת בי אישית יוצאת מגדר הרגיל. כיום אריאלה משמשת גם כמדריכה ארצית לאומנות ושותפה בצוות הארצי להדרכת מורי האומנות ולבניית תערוכת האומנות הארצית של החמ"ד.
אריאלה מצטיינת ביחסה לתלמידות ,יחס המתאפיין בשיח מכבד ומאפשר, ביכולת הקשבה, באהבה ובמתן מענה מקצועי הולם לכל תלמידה. במסגרת מגמת אומנות היא מעודדת את התלמידות להפיק מעצמן את המרב ולתת לעצמן ביטוי אומנותי מקצועי ברמה גבוה ובמגוון טכניקות. היצירות האיכותיות של התלמידות, פרי הנחייתה של אריאלה, מגיעות עד לתערוכה הארצית של בוגרי החמ"ד והיוצרות אף זוכות בפרסים.

איריס אליהו,  ראשת אולפנת אמי"ת נגה,  מברכת את אריאלה על הזכיה: "אריאלה הינה מופת וסמל למסירות של מורה, העושה ימים ולילות למען תלמידיה ,למען קידום כל אחת ואחת מהן למיצוי כל יכולותיה".

בתמונה: אריאלה אלקיים מקבלת את התעודה מידי אתי אורלב סגנית ראש מנהל החמ"ד
צילום: ששון תירם

כפתור נגישות פתוח