מהנעשה ברשת

 

מנהלת חדשה לבית החינוך אמי”ת שחר- אלינור ביטון          

 

 


אלינור ביטון היא המנהלת החדשה של בית החינוך אמי"ת שחר בבית שמש,  מחליפה בתפקיד את סהר סיגאוי. אלינור נבחרה ע"י נציגי  עירית בית שמש, משרד החינוך ורשת אמי"ת.

אלינור ביטון , תושבת העיר בית שמש  בעלת תוא M.A  הובילה בצוות ניהול של תכנית אפיקים להעצמה וחיזוק התהליך החינוכי–דתי בבתי ספר תיכונים ממ"ד, בוגרת "אבני ראשה" להכשרת מנהלים. שימשה בשנים האחרונות כיועצת וחברת הנהלה באולפנת גילה ואולפנת לכיש.

אלינור הודתה על הבחירה והאמון: "אני מאמינה שלבית החינוך אמי"ת שחר תפקיד חשוב בעיר בית שמש הנותן מענה לכל תלמידה המבקשת חינוך דתי- מורשתי.

אנו נותנים מענה לכל תלמידה כלים לפיתוח זהות דתית ציונית, תוך דגש על העצמה ומצוינות  אישית חינוכית ולימודית ותרומה לקהילה. אנו מכוונים את הבוגרות שלנו להיות בעלות מידות וערכים, תורמות לחברה, לקהילה ולמדינה."

בית החינוך אמי"ת שחר זכה לאחרונה בתעודת ההערכה של משרד החינוך בתחום קידום הישגים לשנת הלימודים תשע"ט. בבית החינוך מיושמות שיטות למידה חדשניות ברוח הגוגיה של רשת אמי"ת, כדוגמא כיתת המא"ה לקידום מיצוי ומצוינות אישית, לצד כיתות האומנויות בהן הדגש הוא על פיתוח אישי בתחומי האומניות השונים: תאטרון, מחול, אומנות וכו' זאת במטרה לקדם כל תלמידה להצלחה מרבית בכל תחום שתבחר.

שנת הלימודים תש"פ נפתחה בטקס מרשים בנוכחות מכובדים ממשה"ח ועיריית בית שמש. בטקס התקבלו בברכה ארבע כיתות ז' ע"י בנות ביה"ס הוותיקות ומועצת התלמידות. בסימן התחלות חדשות מתחנו את פני ביה"ס וחנכנו כיתת מא"ה חדשנית נוספת.

ראש העיר, ד״ר עליזה בלוך: ״אני מאחלת לאלינור הצלחה בתפקידה כמנהלת בית הספר אמ"ית שחר. אלינור היא תושבת העיר אשר חונכה וגדלה בבית שמש והגיעה להישגים מדהימים בתחום החינוכי. אני בטוחה שבזכות דוגמא אישית ומצוינות מקצועית היא תוביל את הבית הספר להצלחה. העירייה כאן בשבילך. בית הספר חשוב לנו ואנו רואה ברשת כשותפה״.

ד"ר אמנון אלדר, מנכ"ל אמי"ת בירך על הבחירה ואמר כי רשת אמי"ת תתן את כל הסיוע והתמיכה לאלינור ביטון : "אנו מאמינים כי  למנהלת החדשה יחד עם הכוורת הניהולית והחינוכית של בית החינוך, יש את הכלים להמשיך ולקדם את אמי"ת שחר להישגים חינוכיים דתיים ולימודיים" .

אלדר הודה לסהר סיגאווי על שנות הניהול שקדמו את בית החינוך להצלחה.

 

 

כפתור נגישות פתוח