מהנעשה ברשת 

מפגש מדרשות אמי”תי

תלמידות חטיבת הביניים במדרשת אמי"ת אשדוד למדעים ואומנויות ותלמידות מדרשת אמי"ת באר אשדוד נפגשו השבוע למפגש ראשון בתכנית חונכות ייחודי.

התלמידות הצעירות והבוגרות תשתתפנה השנה בתכנית ייחודית של לימוד משותף ותרומה לקהילה.

במהלך השנה תפגשנה הבנות מדי שבוע, לשעה וחצי של לימוד תורני חווייתי. מעבר לשעות בית המדרש תפגשנה התלמידות הצעירות והבוגרות אחר הצהרים לפעילות התנדבותית משותפת, תגבור לימודי והעשרת הידע לפי הצורך. 

את המפגש הראשון בין המדרשות , אשר נערך בבית הכנסת " בית מאור - אוהל יצחק ", הנחתה ראש מדרשת אמי"ת באר תמר ביטון והוא כלל סבבים של היכרות אישית בין הבנות.

אחת מהתלמידות הצעירות מסכמת את המפגש עם החברותא הבוגרת שלה: " כיף לדבר עם מישהי שהיא גדולה וחכמה אבל גם צעירה...ומבינה עניין "                        

ציפי דינר מנהלת מדרשת אמי"ת אשדוד: "המפגשים היחודיים נועדו להעצים ולהעשיר את התלמידות הצעירות והבוגרות גם יחד, על ידי לימוד חווייתי ותרומה משותפת לקהילה".

תמר ביטון ראש מדרשת אמי"ת באר:" חז"ל אמרו על הפסוק "עץ חיים היא למחזיקים בה" - שכמו שעץ קטן (גפרור) מדליק את הגדול, כך תלמידים קטנים מחדדים את הגדולים. החוויה של בנות המדרשה הבוגרות שבאו ללמוד תורה באשדוד, היא חוויה של לימוד מכל אדם. זו הזדמנות נפלאה בשבילן ללמוד מסקרנותן הרעננה של התלמידות הצעירות היודעות לשאול ולהתלהב."

מדרשות אמית אשדוד

כפתור נגישות פתוח