מהנעשה ברשת

 

מצוינות אמי”תית – פרס החינוך הדתי לישיבת אמי”ת חברותא בכפר בתיה וממ”ד אמי”ת הרוא”ה שדרותת

חברותא פרס חינוךבטקס חלוקת פרסי החינוך הדתי לשנת תשע"ח שנערך השבוע (א) במלון 'שבע הקשתות' בהר הזיתים בירושלים, הוענק פרס החינוך הדתי לישיבת אמי"ת חברותא (ע"ש ביננפלד) בכפר בתיה וממ"ד אמי"ת הרוא"ה בשדרות.
את הפרס קיבל ראש הישיבה  הרב אבינועם אלמגור ומנהל בית החינוך אריק אזולאי בשם צוותי החינוך וההוראה , מד"ר אברהם ליפשיץ ראש מינהל החינוך הדתי.

אריק אזולאי מנהל אמי"ת הרוא"ה נבחר להודות בשם כל בתי החינוך הזוכים. ההרכב המוזיקלי של ישיבת אמי"ת חברותא ליווה את הטקס בקטעי מוזיקה ושירה.
במעמד לקחו חלק  שר החינוך נפתלי בנט, שמואל אבוהב מנכ"ל משרד החינוך והרב אבי גיסר יו"ר מועצת החמ"ד.

ישיבת אמי"ת חברותא היא ישיבה ייחודית המעניקה הזדמנות לתלמידים שמסיבות שונות לא מצאו את מקומם במוסדות החינוך הרגילים , על ידי מתן ביטוי לאינטליגנציות נוספות לבד מאלו שבאות לידי ביטוי בבית הספר הרגיל והתמחות במגמות ייחודיות.

בית החינוך אמי"ת הרואה בשדרות זכה בפרס על קידום התלמידים להישגים לימודיים לצד אקלים בית ספרי ייחודי,  תוך התגברות על הקשיים הביטחוניים המאפיינים את העיר שדרות וסביבתה.

ד"ר אמנון אלדר , מנכ"ל רשת אמי"ת בירך את בתי החינוך ואמר כי  : " אנו גאים בעשייה החינוכית המשמעותית של בתי החינוך. משאבים רבים מושקעים במיצוי יכולותיו האישיות והלימודיות של כל תלמיד ,והם  מניבים פרי ."

 

 

כפתור נגישות פתוח