מהנעשה ברשת

 

מקום ראשון בתחרות עבודות החקר של רשת  אמי”ת לתלמידות אולפנת אמי”ת נגה בית שמש

IMG-20170526-WA0009

תלמידות אולפנת אמי"ת נגה (ע"ש בעלוז) בבית שמש הן זוכות תחרות עבודת החקר הארצית של רשת אמי"ת, אשר נערכה בשבוע שעבר במוזיאון המדע בירושלים בהשתתפות נבחרות של תלמידי אמי"ת מכל רחבי הארץ.

התלמידים והמורים למדעים הציגו מגוון של עבודות חקר בנושא מדע ותרומה לקהילה ,בפני צוות מצוינות מדעים של רשת אמי"ת בהובלת ד"ר רחלה תורג'מן וד"ר דפנה בן יוסף ודרורה גופס ,מובילת תחום מצוינות ברשת.

נבחרת אמי"ת נגה בהנחיית המורה מיכל הייזלר , בחרה לחקור את השפעת עוצמת הקול על תנודת עור התוף תוך שימוש בכלים דיגיטליים מתקדמים- אפילקציה של מד דציבלים וצילום וידאו. עבודתן הרשימה את חבר השופטות  וזיכתה אותן במקום הראשון בתחרות הארצית.

במקום השני בתחרות הארצית זכתה נבחרת אמי"ת עכו אשר חקרה את השפעת מגנוט מי השתיה, ובמקום השלישי זכתה נבחרת אולפנת אמי"ת גבעת שמואל , על חקר השפעת הריטלין על קצב פעימות הלב של דפניה.

איריס אליהו, ראשת אולפנת אמי"ת נגה, ברכה את התלמידות הזוכות ואת המורה המנחה מיכל הייזלר על ההישג  :"במהלך העבודה הפגינו התלמידות כישורים רבים הנדרשים היום מהמדען,  מעבר ליכולת חשיבה מדעית וידע- שיתוף פעולה, עבודת צוות ויצירתיות".

כפתור נגישות פתוח