מהנעשה ברשת

מקום שני באליפות הסטארט-אפ הראשונה לנוער- לתלמיד אמי”ת מדעי רעננה

IMG-20170710-WA0006 (1)

תומר שגב, תלמיד אמי"ת מדעי (ע"ש שטראוס) בכפר בתיה, רעננה, זכה במקום השני באליפות הסטרט-אפ הארצית הראשונה.

האליפות, ראשונה מסוגה בארץ, נערכה בהובלת משרד החינוך, בשיתוף חברות היי-טק וקרנות הון סיכון ישראליות. בתחרות לקחו חלק תלמידי מגמות מחשבים מכל הארץ, אשר השתתפו בתוכנית של עמותת תעשיידע, בה למדו כיצד לנהל ולקדם סטרט-אפ. את התכנית ליווה כמנטור וירטואלי, מי שהיה סטארט-אפיסט בעצמו, שר החינוך נפתלי בנט, אשר  הגיש לתלמידים פינה מצולמת עם טיפים לקידום הסטארט-אפים שלהם.

בגמר שנערך השבוע במשרדי חברת מייקרוסופט בהרצליה זכה תלמיד אמי"ת מדעי תומר שגב במקום השני לאחר שהרשים את השופטים בתחרות עם אפליקציה שפיתח, בשם 2FOR1 - אפליקציה שנועדה לפתור את בעיות התקשורת המתעוררות בין בני המשפחה במשפחות בהן ההורים גרושים.

תומר שגב: "בשבילי הזכיה היא התחלה של דרך מאתגרת ומרתקת. אני מודה לבית הספר ולארגון LEAD  על הסיוע והתמיכה בתהליך הקמת המיזם. ברמה האישית, אני מאמין שאם יש בך משהו בוער, משהו שתרצה לשנות- עשה זאת, כי אף אחד לא יעשה את זה במקומך".

הרב שגיא רוזנבאום, מנהל אמי"ת מדעי בכפר בתיה מברך את תומר על ההישג: "אנו בבית החינוך מאמינים במיצוי כשרונותיו ויכולותיו של כל אחד מתלמידינו. אנו בטוחים כי תומר עומד בתחילתה של דרך מרתקת בעולם ההייטק והפיתוח".

כפתור נגישות פתוח