מהנעשה ברשת

מקום שני לבית החינוך אמי”ת האופק אור עקיבא בתחרות פרויקטים ארצית באוניברסיטת תל-אביב

2017

תלמידי מגמת חשמל, פיקוד ובקרה של בית ספר אמי"ת האופק, זכו במקום השני בתחרות ארצית שהתקיימה באוניברסיטת תל אביב. התחרות יועדה לתלמידי מגמת הנדסת אלקטרוניקה ומחשבים ולתלמידי מגמת מערכות בקרה ואנרגיה, בפיקוח משרד החינוך והפקולטה להנדסה ואוניברסיטת תל אביב.

אל השלבים הסופיים בתחרות הגיעו 180 פרויקטים מכל הארץ, אשר חולקו על-פי שכבת גיל ומקצוע המגמה.

תלמידי מגמת החשמל בבית החינוך אמי"ת האופק – ולרי פלדמן, דוד זלמנוביץ' וביבין מיריאני – הלומדים בכיתות השוחרות, זכו על הצגת מכונה חדשנית למיון אשפה בהדרכת המורה מיכאל ברנדסקי. המכונה מיועדת למפעלים וכבר נמצאת בתהליכי הטמעה במקומות שונים.

מר שלומי אחנין המפקח המרכז מטעם משרד החינוך, הדגיש את ההישגים הגבוהים של התלמידים בכל מדדי ההערכה בהם נבחן הפרויקט: מורכבות, חדשנות, גימור, ישימות והתרשמות כללית. 

מרים שבתאי, מנהלת בית החינוך אמי"ת האופק מברכת את התלמידים על ההישג המשמעותי:  "מגמת חשמל פיקוד ובקרה  הנה מגמה מובילה בבית החינוך, מקור לגאווה בכל תחרות אפשרית.

אני שמחה וגאה בתלמידינו ולרי, דוד וביבין , ומברכת את המורה המנחה מיכאל ברנדסקי על ההישג. מיכאל מוביל אותנו להצלחות, זו השנה השלישית ברציפות. התברכנו בצוות מורים מיוחד במינו, אשר אינו שוקד על שמריו לרגע, וחושב בכל עת איך להצמיח ולקדם את תלמידי בית הספר".

כפתור נגישות פתוח