מהנעשה ברשת

 

“משכנס אדר מרבים באהבה” עם סיום עוד מערכת בחירות מפלגת: תלמידי אמי”ת דביר בבית שמש יצאו לרחובות העיר להרבות באהבה

 


בית ספר לאהבה : לקראת סיומה של מערכת הבחירות יצאו תלמידי בית החינוך אמי" דביר בבית שמש במבצע ענק של הפצת "אהבת חינם" בין תושבי העיר.

לאחר מפגש מרגש שנערך השבוע בין התלמידים לכלת פרס ישראל מרים פרץ , ששוחחה איתם על הצורך לראות אחד את השני כאחים אפילו תוך כדי מערכת בחירות,  יצאו תלמידי בית החינוך כולו למבצע לו קראו "משנכנס אדר מרבים באהבה".

התלמידים התחלקו ל-20  קבוצות ויחד עם המחנכים התפזרו ברחבי העיר, לפזר מילים טובות בין התושבים. בכל מקום אליו הגיעו חילקו התלמידים לתושבי העיר כרטיסי ברכה עם הססמא "משכנס אדר מרבים באהבה" בצירוף ממתק. התלמידים עברו ברחובות, בקניונים, במוסכים, במרכזי הקניות, בבתי האבות ובגני הילדים. העוברים והשבים התרגשו מהפניה של התלמידים והודו להם על ההרגשה הטובה שהם מעניקים.

 גם למשרדי העיריה הגיעו התלמידים שם קבלה אותם בשמחה ראש העיר עליזה בלוך אשר ברכה אותם על היוזמה המרגשת.

ישראל ,תלמיד כיתה י' , מספר:  "פנינו  לכל- כך הרבה תושבים, והפגישה עם כל אחד היתה מפתיעה. אנשים רגילים שפונים אליהם כשצריכים מהם משהו, אבל אנו פנינו אליהם רק במטרה לתת- מילה טובה  ומשהו מתוק".

ארז בראון מנהל אמי"ת דביר מסביר כי אהבת הזולת איננה רק מטבע לשון באמי"ת דביר, אלא מהווה חלק מהד.נ.א של בית החינוך : "התרגשתי לראות את התלמידים יוצאים בשמחה לעשות טוב ולהעלות חיוך על פני התושבים. הם לא הבחינו בין עדות, נטיות פוליטיות או גיל אלא פנו אל כולם באהבה. בניגוד לתחושות הפירוד שעולות עם סיומה של עוד מערכת בחירות- התלמידים הרבו אהבה וחיבור".

צילום: סתיו סעד

 

כפתור נגישות פתוח