מהנעשה ברשת

 

משרד החינוך קבע את דירוג רשתות החינוך  – רשת אמי”ת מובילה
“גאים בהיותנו המצטיינים במניעת אלימות לא פחות מהיותנו המצטיינים ב- 5 יחידות מתמטיקה”

 

 


על פי מדדי משרד החינוך שהתפרסמו השבוע- רשת אמי"ת היא הרשת המובילה בישראל.

אמי"ת ראשונה בשיעור בעלי תעודות הבגרות המצטיינות, בשיעור הנבחנים ב-5 יחידות במתמטיקה ובמניעת אלימות וכן באיכות רשתית, נתון הבודק את האיכות של כלל בתי הספר. בנתון המסכם את כל המדדים וכולל זכאות לבגרות, הצטיינות באנגלית גיוס לצה"ל ועוד, מובילה רשת אמי"ת על כל הרשתות האחרות.

ד"ר אמנון אלדר, מנכ"ל רשת אמי"ת, אומר כי "הגעת הרשת גם השנה, לראש טבלת מדדי משרד החינוך מחזקת אותנו בדרך בה אנו הולכים, ומהווה אות כבוד למערך הפדגוגי של אמית ולמורים שמשקיעים את כל כולם בהצלחת התלמידים, בעיקר בפריפריה החברתית והגיאוגרפית, שם ממוקמים מרבית בתי החינוך שלנו. אנו גאים בהצטיינות אמי"ת במניעת אלימות לא פחות מאשר בהצטיינות שלנו בחמש יחידות במתמטיקה. מעבר להצטיינות במדדים אלו, באמית משקיעים כיום בעיקר בהתחדשות פדגוגית בבתי הספר ובהקניית מיומנויות המאה ה-21 לתלמידינו. פנינו למשרד החינוך בבקשה שנושאים אלו ייכנסו למדדים כבר בשנה הבאה בשל חשיבותם ומשמעותם לעתיד החינוך והמדינה".

ברשת אמית לומדים כ-35 אלף תלמידים ביותר ממאה  מוסדות חינוך, בחינוך הממלכתי דתי, בחינוך  הממלכתי ובחינוך החרדי. היא הוקמה לפני כ- 95 שנים על ידי ארגון נשי AMIT בארה"ב, והדירקטוריון שלה מורכב מנשים בלבד.

 

צילום: שמוליק קליין

כפתור נגישות פתוח