מהנעשה ברשת

על פי נתוני “התמונה החינוכית” של משרד החינוך: הישגים מרשימים לישיבת אמי”ת עמיחי רחובות 


מה"תמונה החינוכית" של משרד החינוך אשר פורסמה בשבוע שעבר עולה כי ישיבת אמי"ת עמיחי רחובות מובילה בהישגים לתעודת בגרות איכותית בעיר.

ישיבת אמי"ת עמיחי ברחובות בולטת בהישגיה ומובילה בעיר רחובות באחוזי בגרות מצטיינת עם 33%. הישיבה מובילה בעשרות אחוזים על בתי החינוך האחרים בעיר ובאחוזי הניגשים לבגרות חמש יחידות במתמטיקה עם 42% , ולבגרות חמש יחידות באנגלית עם 79%.

בישיבת אמי"ת עמיחי פועלת תכנית לימודים ייחודית בשם תכנית בינה, בה נהנים התלמידים ממגוון תכניות למידה מתקדמות התואמות את המאה ה21 . הלמידה נערכת במתחם ייחודי אשר נבנה על פי מודל מתחם הגוגיה המרכזי של רשת אמי"ת , לפי עקרונות האדריכלות החינוכית המתקדמת, המאפשרת למידה מרחבית ודינאמית המוציאה אל הפועל יכולות מגוונים של כל תלמיד.

ראש ישיבת אמי"ת עמיחי, הרב שמעון שושן אומר כי ההישגים המצוינים של הישיבה הם תוצר של צוותים חינוכיים שמשקיעים את כל כולם בתלמידים, לא רק בין הצלצולים אלא 24/7 :   "המורים בישיבת אמי"ת עמיחי  לא מוותרים על אף תלמיד ולא מוותרים לאף תלמיד. שילוב של חינוך לערכים, חדשנות פדגוגית והפיכת בית החינוך לקהילה חינוכית- נושא פירות של הצלחה".

כפתור נגישות פתוח