מהנעשה ברשת

 

בעקבות החברה ש”תרמה” שער לעצמה, עשרות תלמידות אולפנת אמי”ת בגבעת שמואל תרמו שער למען חולות סרטן


עשרות תלמידות אולפנת אמי"ת גבעת שמואל תרמו השבוע שער למען הכנת פאות לחולי סרטן, בהפנינג שיזמו תלמידות כתה ט, מדריכות של"ח ( שדה לאום חברה) בליווי המורה לשל"ח שירלי והל.

את ההפנינג תכננו הבנות להקדיש לרפואת אחיינה של המורה, רענן שמעון בן ה-17 . לצערן, הנער נפטר – והפנינג התרומה הוקדש לזכרו ולעילוי נשמתו.

למבצע הצטרפה גם לירז מאירוביץ, תלמידת כתה י"ב באולפנה שהחלימה ממחלת הסרטן, ומובילה קמפיין הסברה לתרומות שער. לירז , אשר החליטה לגזוז את שערה עם תחילת הטיפולים, סיפרה לתלמידות האולפנה על הפאה שהוכנה מהשער שלה ומתרומות שער, ואשר לדבריה סייעה לה רבות בתהליך ההחלמה.

בהפנינג המרגש והססגוני שנערך השבוע באולפנה נאספו כחמישים תרומות שער מתלמידות האולפנה, כאשר כל התלמידות מעודדות את התורמות בשירה ומחמיאות להן על התסרוקות הקצרות והחדשות.

כל השותפים באירוע פעלו בהתנדבות, ביניהם מעצבות השיער אשר העניקו לכל תורמת תספורת קצרה ומעוצבת וצלמי המגנטים אשר צילמו את תורמות השער לפני ואחרי.

במסגרת ההפנינג, מכרו התלמידות מיני מאפים מעשה ידיהן, כאשר כל ההכנסות קודש לעמותת זכרון מנחם .

סמדר כהן, ממובילות את היוזמה :  "בחרתי להוביל את הפרוייקט מתוך אמונה בערבות הדדית ובהעצמה נשית -בת תורמת לחברתה, בין אם היא מכירה אותה ובין אם לא. גם אני עצמי תרמתי שער –בתקווה כי התרומות שנאספו ישמחו לבבות".

שלומית פולק מנהלת חט"ב באולפנה: "אנו גאים במש"ציות שהובילו יריד חווייתי ומרגש של נתינה, ובכל הבנות התורמות שהוכיחו כי נתינה לזולת - מעצימה את הנותנת".

כפתור נגישות פתוח