מהנעשה ברשת

 

עשרות תלמידות אמי”ת שחר תרמו שער למען חולות סרטן בהפנינג של אהבת חינם

 


תורמות באהבה: עשרות תלמידות אמי"ת שחר בבית שמש תרמו שער למען הכנת פאות לחולי סרטן, בהפנינג שיזמה מועצת התלמידות בבית החינוך.

חברות מועצת התלמידות בהובלת יו"ר המועצה אורטל טרזי, הפיקו הפנינג שכולו "אהבת חינם" אליו הוזמנו כל תושבי העיר בית שמש. המשתתפים נהנו מדוכנים חווייתיים ומפנקים כגון דוכני לק ועשיית צמות לשיער, דוכן הכנת שיפודי ממתקים לילדים חולים ועמדת "עין טובה" - בו הבנות רושמות לחברותיהן מכתבים עם נקודות האור שבהן.

במרכז ההפנינג עמד מבצע תרומת שער בשיתוף עמותת 'זיכרון מנחם'. באירוע המרגש נאספו  תרומות שער מתלמידות ואורחות ששמחו לקחת חלק ביוזמה המיוחדת. המשתתפות עודדו את התורמות והחמיאו להן על התסרוקות הקצרות והחדשות, אותן העניקו לבנות בהתנדבות מלאה מעצבות השער ניקול עוז, דליה נווה ומזל שב.

ליטל, תלמידת כתה יב' היתה בין תורמות השער: " שמעתי על מבצע תרומת השיער וחשבתי שאם יש הזדמנות לעשות משהו טוב שתורם לאחרים- זה הזמן וזו הדרך. התרגשתי מאוד גם לגזור את השיער וגם לדעת שזה ישמח ילדה שאין לה."

אלינור ביטון מנהלת אמי"ת שחר ברכה את התלמידות על היוזמה: "אני גאה בחברות מועצת התלמידות על הובלת הפנינג מרשים שכולו נתינה לקהילה, ולכל התלמידות התורמות אשר הוכיחו כי  נתינה לזולת מעצימה את הנותנת.".

כפתור נגישות פתוח