מהנעשה ברשת

 

פרס החינוך הארצי לישיבה התיכונית אמי”ת צפת – בית הספר המצטיין של החמ”ד

 

 


הישיבה התיכונית אמי"ת צפת נבחרה השבוע לבית החינוך המצטיין בארץ של החמ"ד  (חינוך ממלכתי דתי).  מנהל בית החינוך הרב נדביה נאה התבשר על הזכייה משוש נגר ראש החמ"ד.

בטקס שנערך בקריית הנוער בירושלים השבוע קבל מנהל הישיבה הרב נדביה נאה תעודת הצטיינות במחוז צפון בשם כל צוות החינוך וההנהלה משוש נגר ראש החמ"ד, ומאוחר יותר התבשר על זכיית הישיבה בפרס הארצי.

בחודש שעבר ביקרה בישיבה וועדת הפרס ובראשה בועז קולומבוס מפקח ארצי על יסודי במשרד החינוך. חברי הוועדה נחשפו לפרוייקטים הפועלים בבית החינוך, ושוחחו עם תלמידים, מורים וחברי צוות ההנהלה.

ישיבת אמי"ת צפת הינה ישיבה תיכונית תורנית הנותנת מענה חינוכי איכותי לתלמידי צפת וכל אזרו מרום הגליל.

הישיבה התיכונית מתאפיינת בתכניות חינוכיות ערכיות מגוונות המלוות את התלמידים במהלך שש שנות הלימודים בישיבה, במטרה ליצור חיבור ערכי בין כל תלמיד לערכי התורה והציונות, וזאת בשילוב העצמה אישית חברתית ולימודית של כל תלמיד.

צוות החינוך וההוראה בישיבה פועל בשיתוף פעולה בראיית כל תלמיד כעולם שלם בעל מגוון כוחות וכישרונות. בישיבה פועלים לחזק כוחות אלו באמצעות מגוון גדול של תכניות ייחודיות המבוססות על בחירה, שותפות ולקיחת אחריות ומאפשרות ביטוי אישי.

בין השאר פועלות בישיבה תכנית בית מדרש מגוונת, תכניות מדעיות פורצות דרך, מגוון עשיר של מסלולי  אומנות ויצירה , קורסים מקצועיים, מערך טיפולי-אימוני ייחודי ועוד .

הרב נדביה נאה ראש ישיבת אמי"ת צפת:

 "הישיבה התיכונית אמי"ת צפת חולמת להיות בית חינוכי חם ואוהב, עבור למעלה מ 550 חברי הקהילה שלה- תלמידים, מורים ואנשי צוות גם יחד. הצלחת בית החינוך היא תוצאת עמלם המשותף של כל צוות החינוך וההוראה בשיתוף העירייה, משרד החינוך ורשת אמי"ת  לטובת כל אחד מתלמידינו. אנו שואפים ליצור ביחד מרחב חינוכי מאמין ומצמיח, מרחב שמחפש את הייחודיות, אוהב את הגיוון ופתוח לברכת ה'. כולנו עמלים יחד על בנייתה של חבורה  שמאמינה שכל אדם הוא עולם  שלם, יפה ומואר, ושראיית הטוב היא הדרך היחידה לגדול ולגדל".

 

בתמונה: מנהל ישיבת אמי"ת צפת הרב נדביה נאה עם צוות בית החינוך וראש מנהל החמ"ד שוש נגר

צילום: תומר שופר

 

כפתור נגישות פתוח