מהנעשה ברשת

 

פרס החינוך הארצי לישיבת אמי”ת נתיבות דרור באור עקיבא בית הספר המצטיין של החמ”ד

 

 


ישיבת אמי"ת נתיבות דרור באור עקיבא נבחרה השבוע לבית החינוך המצטיין בארץ של החמ"ד  (חינוך ממלכתי דתי).  מנהל בית החינוך הרב רמי כדר התבשר על הזכיה משוש נגר ראש החמ"ד.

בטקס שנערך בקריית הנוער בירושלים השבוע קבל ראש הישיבה הרב רמי כדר תעודת הצטיינות במחוז חיפה בשם כל צוות החינוך וההנהלה משוש נגר ראש החמ"ד, ומאוחר יותר התבשר על זכיית הישיבה בפרס הארצי.

בחודש שעבר ביקרה בישיבה וועדת הפרס ובראשה בועז קולומבוס מפקח ארצי על יסודי במשרד החינוך. חברי הוועדה נחשפו לפרויקטים הפועלים בבית החינוך בתחום התורני-ערכי ובתחום השילוב וההכלה, ושוחחו עם תלמידים, מורים וחברי צוות ההנהלה.

ישיבת אמי"ת נתיבות דרור הינה ישיבה תיכונית תורנית הנותנת מענה חינוכי איכותי לבני הישובים אור עקיבא-פרדס חנה וכל אזור הכרמל הדרומי.

הישיבה התיכונית מתאפיינת בתכניות חינוכיות ערכיות מגוונות המלוות את התלמידים במהלך שש שנות הלימודים בישיבה, במטרה ליצור חיבור ערכי בין כל תלמיד לערכי התורה והציונות, וזאת בשילוב העצמה אישית חברתית ולימודית של כל תלמיד.

בישיבה פועל פרוייקט ליב"א הייחודי- "לימודים בראש אחר" האגד ביחד את כל גורמי הליווי הייעוץ וההכלה  במטרה לקדם כל תלמיד למיצוי יכולותיו בכל התחומים. תחת הפרויקט קיים שיתוף הפעולה הדוק בין כל הגורמים- יעוץ חינוכי, שילוב, טיפול רגשי וקידום לימודי- לטובת כל אחד מהתלמידים.

בשם ראש העיר יעקב אדרי ומנהלת אגף החינוך סיגל אלבז נמסר : "בית החינוך ראוי ביותר לפרס זה .ישיבת אמי"ת נתיבות דרור מתאפיינת בתכניות לימודיות לקידום הישגים במקביל לתכניות תורניות ,חינוכיות וערכיות המלוות את התלמידים במהלך שש שנות לימודיהם. הצלחת בית החינוך היא תוצאה של פרי עמלם של כל השותפים :עיריית אור עקיבא -אגף החינוך , משרד החינוך , רשת אמי"ת  וכמובן כל צוותי החינוך וההוראה של המוסד החינוכי .צוות בית הספר הינו צוות מקצועי מסור ואיכותי ובהובלת הרב רמי כדר כולם פועלים במסגרת תכנית עבודה איכותית ומקיפה . זהו כבוד לעיר ולמוסד החינוכי וגאווה לכל מערכת החינוך העירונית ."

הרב רמי כדר מנהל שש שנתי בישיבת אמי"ת נתיבות דרור: "הצלחת בית החינוך היא תוצאת עמלם המשותף של כל צוות החינוך וההוראה בשיתוף העירייה ובהנחיית מנהלת אגף החינוך הגב' סיגל אלבז , משרד החינוך  ורשת אמי"ת  לטובת כל אחד מתלמידינו".

 

בתמונה (מימין): מיכל דה-האן סגנית ראש החמ"ד, שוש נגר ראש החמ"ד, ירדנה אלון מנהלת חמ"ד מחוז חיפה, הרב רמי כדר מנהל שש שנתי, בועז קולומבוס מפקח ארצי על יסודי, יוני לקס סגן מנהלי בבית החינוך ורני שגיא מזכיר וועדת הפרס.

צילום: תומר שופר

כפתור נגישות פתוח