מהנעשה ברשת

 

פרס החינוך הדתי – לביה”ס אמי”ת הרואה בשדרות

הרואה פרס החמדבטקס חלוקת פרסי החינוך הדתי לשנת תשע"ח שנערך השבוע (א) במלון 'שבע הקשתות' בהר הזיתים בירושלים הוענק פרס החינוך הדתי לביה"ס אמי"ת הרואה בשדרות.
את הפרס קיבל המנהל אריק אזולאי בשם כל צוות החינוך וההוראה , מד"ר אברהם ליפשיץ ראש מינהל החינוך הדתי.
במעמד לקחו חלק גם  שר החינוך נפתלי בנט ושמואל אבוהב מנכ"ל משרד החינוך. כיבדו את המעמד בנוכחותם גם  ראש העיר שדרות אלון דוידי ,סגן ראש העיר ומחזיק תיק חינוך אלעד קלימי ומרים ששי מנהלת אגף החינוך.

מנהל בית החינוך אריק אזולאי , אשר נבחר לברך בשם בתי החינוך זוכי הפרס , אמר כי: "אנו בבית ספר אמי"ת הרא"ה המתחדש בשדרות, נצמדים לאבני הדרך של  החמ"ד  ומנסים לבצע אותה בצורה הטובה ביותר וב"ה היום אנו בבית הספר בצמיחה גדולה". "
בית החינוך זכה בפרס על השקעה והתמדה, עשייה יצירתית ושליחות חינוכית גדולה, המהווה דוגמה ומקור השראה למוסדות חינוך.בית החינוך מצליח לקדם את התלמידים להישגים לימודיים לצד טיפוח אקלים בית ספרי ייחודי,  כל זאת תוך התגברות על הקשיים הבטחוניים המאפיינים את העיר שדרות וסביבתה.

המנהל אריק אזולאי הודה לצוות החינוך המסור של בית הספר והדגיש כי "בית החינוך חותר להעשיר את התלמידים בחינוך לערכי היהדות המשולבים בערכי אהבת הארץ , תוך העצמה ופיתוח אישיותו של כל תלמיד ותלמידה."

 

כפתור נגישות פתוח